Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt? Miért...

Miért csinálja ezt? Miért akar bántani?

Figyelt kérdés
Van egy oszt.társam akivel nem vagyok jóban. Mindig cseszeget, nem hagy élni. Mikor nevetek leszól, lehülyéz. Valamit mondok valakinek, be kell neki szólnia valamilyen megjegyzést, általában gonosz dolgokat. Kinevet és kibeszél. Minden napomat elrontja. Megkérdeztem miért csinálja ezt, de nem kaptam választ. Mit tegyek?😢 Én egyébként 15 éves lány vagyok ő meg 15f.

2017. febr. 1. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert egy rosszindulatú hülyegyerek. Ilyen alakok sajnos minden osztályban előfordulnak. Ő ebből nyeri az önbizalmát, hogy téged zaklat, és játssza az eszét a többiek előtt. Nem éri meg foglalkozni vele és adni a véleményére, mert egy agyatlan senki.
2017. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

"Miért csinálja ezt?"

Mert hagyod.


"Miért akar bántani?"

Mert olyan sima ügy, nincs következménye.


"Mit tegyek?😢"

Szólj vissza, védd meg magad.

2017. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már számtalanszor visszaszóltam neki, de csak kinevet. Próbáltam kemény lenni, de akkor is csak nevet.
2017. febr. 1. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Fordítsd meg a kockát! Kezdj el Te félhangos megjegyzéseket tenni, amikor ő beszél, beröhögni, kellemetlen helyzetbe hozni, az ilyenek csak akkor adják fel, ha visszanyal a fagyi.
2017. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel az a legjobb, ha lesz**rod. Tudom, h nehez, de probald meg. Teljesen hagyd figyelmen kivul es ne foglalkozz vele.
2017. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!