Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja? Boldog vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Boldog vagy engem akar bántani?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elhagyott másik nőért.Csúnyán szakított velem.Nem szokott képeket kirakni magáról.Most viszont boldog,mosolygós közös képeket tesz ki.Szerintetek tényleg sínen van az életük vagy engem akarnak bosszantani?vagy mindkettő
2016. dec. 27. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem neki eszébe se jut, hogy hónapokkal később te még mindig azt nézed, hogy ő milyen képeket tesz ki, és tényleg ideje lenne tovább lépned.

Nyugodj bele: azért csinálj ezt, mert boldog és szerelmes, te pedig eszébe se jutsz. Konkrétan annyira se, hogy bosszantani akarjon.

2016. dec. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan boldogtalan. Csak azert tett kinképet, mert a facebookon meg kell mutatni mennyire boldog az ember a párjával a karácsonyfa előtt állva az érettségiről megmaradt öltönyében.
2016. dec. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
nem vagy olyan csodafontos lany, hogy csak rajtad porogjon az exed.
2016. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert boldog. Eszébe sem jut, hogy téged bosszantson, sőt, jó eséllyel a te személyed sem jut eszébe. Lépj tovább.


33F

2016. dec. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Deny Creep ***** válasza:

Nehéz megmondani.

Kívülállóként ugyanazt mondanám, mint a többiek. Hogy valószínűleg most máshol jár az esze nem rajtad.


De ha pontosan tudni lehetne milyen volt a kapcsolatotok, és milyen ember is, akkor még lehetne beszélni pár opcióról. De elég aprócska esély van ezekre. Az is lehet hogy a csaj olyan hogy mindenkit rávesz a fotózkodásra. Akkor meg vigyorogni kell mint a tsatsi.

2016. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az exem szakítás után pár nappal már közös képeket rakott ki az új csajáról, akivel megcsalt. Konkrétan előtte való héten még együtt éltünk, a mi közös képeinket rakta ki. Szétmentünk, leszedte a képeket és pár nap múlva már újakat rakott ki.

Ráadásul pár hét múlva megkérte a kezét, hatalmas rózsacsokor és akkora gyűrű, hogy majd letört a csaj csuklója.


Amíg én szenvedtem a fájdalmammal és konkrétan 15 kilót fogytam egy hónap alatt, ő élte világát. Ráadásul egyszer egy boltban 'véletlenül' összefutottuk. Egy nagy áruházban a virágokat nézegettem és a szemem sarkából látom hogy két ember jön utánam. Direkt utánam jött köszönni, mert egyébként nem vettem volna észre őket.


Szóval jó kérdés, hogy direkt csinálja vagy csak ennyire nem érdekled. Az viszont biztos, hogy friss szakítással sokkal jobban fájnak ezek a dolgok.


Viszont idővel el fog múlni hidd el. Nekem évekbe telt de ma már csak egy emlék, semmilyen érzelmem nincs vele kapcsolatban.


Egyébként az élet nagy igazságosztó. Az exem ugyanúgy megcsalta a nőjét mint engem. Nem mondom azért jól esett mikor megtudtam.

2016. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso, nem semmi a storyd! Engem 1,5 év utan rakott ki, sokáig ugy tűnt hogy bánja, próbálkozott is de nem akartam ujra kezdeni. Aztán egyszer eltűnt es egy hét múlva kiírta hogy kapcsolatban xy csajjal, meg rögtön feltolt 3 képet 1 hét alatt, azóta semmi. Erről például tudom, hogy miattam csinálta, mert sosem írta ki rögtön ha új csaj volt, meg a közös képet se siette el ennyire, gyakorlatilag nem is nagyon postolt semmiről. Szóval csak nekem akarta megmutatni a dolgot. Nem reagáltam ra semmit aztán abba is hagyta. A csaj megvan meg neki (több mint 1 éve) de semmi közös kép. Meg az ilyen nőket csak távolról röhögte mindig, dehát kapcsolat függő embernek jo lesz. Szóval vannak azok a helyzetek, amikor biztosan lehet tudni, de itt tényleg hónapokig próbálkozott es 1 hét múlva lett új csaj.
2016. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!