Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hőemelkedéssel és enyhe...

Hőemelkedéssel és enyhe torokfájással, náthával szoktatok menni iskolába?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezek egyike sem kell, hogy ne menjek be
2017. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Már akkor nem megyek, ha egy kicsit fáj a torkom meg taknyos vagyok, nemhogy hőemelkedéssel..

Amúgy még jó, hogy ebben a kategóriában tetted fel a kérdést, ha a Családi kapcsolatokba irtad volna, már jött volna vagy 78 válasz arról, hogy milyen semmirekellő, gusztustalan kis mocsadék, aki egy napot is ki mer hagyni :SS És felnőtt korodban egy munkanélküli csöves leszel..:DD

Szerintem az iskola nem ér annyit, hogy még betegen is bemenjen bárki is szenvedni. Lehet, hogy egyeseknek szánalmasan hangzik az, hogy szenvedni.

2017. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Hupsz, az utolsó mondatot nem akartam elküldeni XD

De mindegy, szóval csakannyit akartam volna belőle kihozni, hogy lehet, hogy másoknak túlzás, ha valaki egy megfázás miatt nem megy, de engem volt, hogy elküldtek anyámék hőemelkedéssel az iskolába és kb a 3. óra után hazakéredzkedtem, mert annyira álmos voltam, meg fájt a fejem, hogy képtelen voltam órán figyelni :S Szóval túl sok értelme nincs szerintem bemenni ilyenkor, csak megfertőzöl esetleg mást, a vázlatokat meg a tanulnivalót el lehet kérni osztálytársaktól is és otthon is tudsz tanulni, meg házikat csinálni, amikor jobban leszel.

2017. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam nem ez dönti el. Van olyan hogy lázasan bejárok, ha otthon unatkoznék. Persze nem amikor nagyon durva.

De van olyan hogy elegem lesz a suliból, és semmi problémára kiíratom magam az orvossal egy hétre. Lehet utálni.

2017. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem menne be betegen, akkor nem tudná megfertőzni a többieket sem.

Nálunk nincsen ennek kultúrája, hogy ne fertőzzünk meg idegeneket!

2017. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyha valami dolgozat van, vagy lényegesebb óra, akkor menj be. Ha nincs, és nem félsz a lemaradástól, akkor ne menj be. De azért készülj otthon valamivel.
2017. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem megyek be olyankor.:D
2017. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem megyek be, és másoktól is elvárom hogy ilyenkor maradjon otthon. Bejön betegen aztán végigfertőzi a fél osztályt...
2017. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az én szüleim folyton elhajtanak betegen is iskolába!

Most télen annyit vagyok beteg, hogy azt sem tudom, hol áll a fejem.

A hőemelkedés nekem borzasztó tud lenni, fáj a fejem, szédülök, nem tudok figyelni.

A kedvencem, amikor a tanár is bejön betegen iskolába. Az egyik közölte, hogy lázas, de ő azért bejön.

Ha tehetném nem mennék, de akkor kb. egész november óta hiányoznék.

2017. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!