Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kislányomnak ma...

17 hónapos kislányomnak ma enyhe hasmenése volt hőemelkedéssel. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Most fektettem le és honaljban mérve 37,7 volt a hője. Gyógyszert még nem akarok adni neki, csak body-ra vetkőztettem. Elég lesz ez hogy lemenjen neki? Attól félek megfázik, mert elég hűvös van a szobájában.
2010. szept. 7. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól hogy kevetkezteted nem megy le a láza, csak megfázik! Ha fürdeted esetleg hűtőfürdő. Én beadnám neki a lázcsillapítót!

Ilyenkor tejtermék nem ajánlott, vacsira pirítós teával, főttburgonya teával, háztartási keksz! Holnap is olyanokat adj ami hasfogó és könnyű diétás kaja! Kenyér pirítós keksz főtt krumpli, húslevesből zöldséglevesből répa krumpli! Rizs natur husival. Sok tea, hogy minél hamarabb átmossa a szervezetéből a vírust!

2010. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hőemelkedésre nem szoktak ázcsillapítót adni, még a korházban sem. Ha pedig levetkőztetem igenis csillapítja a lázat. Hőemelkedésnél még nem kell hűtőfürdő.Attól fázna meg csak igazán.
2010. szept. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!