Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 hete enyhe mellkasi fájdalma...

Hlac86 kérdése:

3 hete enyhe mellkasi fájdalmam van néha hőemelkedéssel, minden leletem negatív mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket kérném! 28 éves sportos, izmos férfi vagyok. Hetente 5-6 alkalommal sportolok és rendkívül jó az állóképességem! 3 hónapja ritkán arra ébredtem, hogy bal oldalon begörcsölt a mellkasom pár másodpercre.6 hete volt egy enyhe megfázásom és. kb. 4 hete volt egy erősebb ilyen éjszakai mellkasi görcsöm. Megijedve kivizsgáltattam magamat és a szívem teljesen egészséges. Ezután mellkasi fájdalom jött rám főként köhögés és nevetés, és krágogás hatására erősödött. Az orvos erre antibiotikumot és apranaxot írt fel. A dinamikus fájdalom elmúlt pár nap alatt, de ez már 3 hete volt és maradt egy alap mellkasi fájdalmam és néha hőemelkedésem. Röntgen és teljes labor rendben van! Ha terhelem magamat hőemelkedésem lesz és erősödik a mellkasi fájdalom. Néha úgy érzem fáradékonyabb lettem és hamarabb kimerülök és lihegek! Az orvos nem talál semmit és már 1 hete pihenek de nem javul. Mi lehet a bajom?

2014. nov. 24. 16:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!