Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy tanár ilyeneket mond a diákoknak?

Figyelt kérdés

Tavaly jött egy női tesitanár az iskolánkba és őszintén szólva fogalmam sincs, hogy nem rúghatták még ki. Ahhoz képest, hogy egy nőről van szó, akkor paraszt, meg olyan mocskos szája van, hogy csak nézek..

Minket nem tanit amúgy hálistennek, de egyszer már jött be hozzánk helyettesiteni, amikor a mi tesitanárunk hiányzott és úgy utasitotta csendre az osztályt, hogy elorditotta magát, hogy ha nem kussoljunk el, szájba ver valakit..

Mondjuk ez még nem is annyira durva, de elég sokszor személyeskedik is. Pl. egyszer egy testesebb csaj meg a barátnői lusták voltak futni, ezért leálltak sétálni, a tanár meg odaordibált nekik, hogy "A dagadt kislány és a barátnői miért csak sétafikálnak? Mozgassátok meg a csülkeiteket, vagy odamegyek!!"

Valamint egyszer egy osztálytársam beszélgetett vele és hallottam, ahogy arról mesélt a tanár, hogy pár nappal azelőtt az egyik osztálynak osztályozta a szekrényugrást és az egyik kis, idézem, "hülye p1csa" leállt neki nyávogni, hogy túl messze van a dobbantó a szekrénytől, ő meg mondta neki, hogy ha nem ugorja át azt a kis távot, 1-est ad neki, úgyhogy a csaj megpróbált úgy szekrényt ugrani és olyan messze volt a szekrénytől, hogy nem tudott rá felugrani és majdnem összetörte magát. És ott puffogott, hogy mit képzel magáról, még csak az hiányozna neki, ha behozná anyuciékat..

Egyébként úgy tudom, elég sok diák panaszkodik rá, a DÖK gyűléseken is állandó téma ez a nő, mégse rúgják ki..


2017. febr. 3. 19:48
 1/7 anonim válasza:
100%
álljatok össze minèl többen , lehetőleg ne egy osztályból ès ne baráti társaságok szülőket is bevonhattok ès menjetek az igazgatóhoz
2017. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sem az nem elfogadható, ha egy tanár beszél így egy diákkal, sem az, ha a diák a tanárral. Mindkettő elfogadhatatlan. Az ilyeneket valamiért nem rúgják ki, és hagyják szenvedni a közösséget. Sajnálom, amit ott folyik.
2017. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ettől aztán hányok... Első válaszát ajánlom én is.
2017. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Azért nem rúgják ki, mert tanárt találni manapság nem egyszerű dolog, főleg az év kellős közepén. Nyilván úgy vannak vele fent, hogy nem akarnak tanár nélkül maradni, és mivel elég kevés ember megy tanárnak, nehéz is lenne helyette mást találni. Manapság ugyanis az van az oktatásban, hogy ha valakinek megvan a papírja róla, azt berakják, hiszen szakos tanár. És nagyon nehéz pótolni, ha kiesik egy ilyen. Úgyhogy az igazgatót valószínűleg a ti kis picsogásotok fogja legutoljára érdekelni, egyáltalán nem úgy van, hogy a gyerekeknek nem tetszik valami, és mennek nyavajogni, hogy más tanárt akarnak, és majd az igazgató nekiáll kirúgni és új tanárt keresni... Nyilván én sem értek egyet a tanárnő viselkedésével, de más megoldást kell találni, pl. szóljatok az igazgatónak, meséljétek el neki, hogy beszél stb., és majd az igazgató elbeszélget vele erről. De abban ne reménykedjetek, hogy miattatok ki fogja rúgni.
2017. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülőket is megérné tájékoztatni. Az érintett diákok szülei (lehetőleg többen) forduljanak az igazgatóhoz.
2017. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az én tesitanáromról beszélsz, tavaly jött ugyan így beszélt velünk, de azota velunk normalis viszont mindenki massal nem.
2017. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Sajnos nagyon sok tanár van aki tanításra alkalmatlan,mégse csinálnak neki semmit sem.Meg kell próbálni a szülőknek fogadóórán beszélni a tanárral,hátha észreveszi magát.
2017. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!