Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ezzel a gyerekkel?

Mit csináljak ezzel a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy fogyatékos gyerek 5.- es én 8. as vagyok és folyton gúnyol meg beszól. Már meg mondtam neki hogy hagyjon békén és én is mondtam neki olyanokat ,de le se sz@rja. Gondolkodtam azon hogy el kapom a folyosón és egy kicsit megverem , de akkor meg majd azt mondják hogy miért bántom a kisebbet , de mást már nem tudok ki találni , mit csináljak ?

2017. febr. 5. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Nézd levegőnek. Annál idegesítőbb nem sok van.
2017. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%
Volna képed egy fogyatékost megverni aki még kisebb is nálad? Féreg vagy!
2017. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%

Ne reagálj. Soha. Pofákat se vágj, ne szólj semmit.


Addig buli neki, amíg látja, hogy reakció van.


Abba fogja hagyni.

2017. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2. nem vertem meg és a fogyatékost nem szó szerint értettem , de elég nehéz levegőnek nézni amikor a folyosón csúfol és mindenki röhög rajtam .
2017. febr. 5. 12:00
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szólj tanárnak, az meg szóljon a szüleinek. Ha ez nem működik, akkor vágd pofán, de ne szenvedjen tartós károsodást.
2017. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
tanárnak szóltam , csak rá szólt , de mintha mi sem történt volna ugyanúgy folytatta
2017. febr. 5. 12:24
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Anyukadnak szólj, h b*sztatnak,és menjen be vagy hívja fel az osztalyfönököt.

az en lanyomat is csúfoltak, meg rugdosta egy gyerek, úgyhogy bementem en is.

vegyék elő a szüleit a gyereknek!

2017. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy fogyatékos gyerek 5.- es én 8. as vagyok és folyton gúnyol meg beszól."


A kérdező nem úgy értette! nem szó szerint fogyatékos, csak idióta. Na, így lehet könnyen félreérteni a másikat. A gyerek nem szó szerint fogyatékos, hanem simán csak gyökér, és beszólogat másnak.

2017. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Welcome to Hungary!
2017. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
SZimplán a határozatlanságod fokozza a dolgot, valószínűleg kiszúrta hogy hiába vagy idősebb mentálisan vagy fizikailag akkor is kilógsz a sorból. Ez ilyen ősi ösztönökből vissza maradt tulajdonság, az oroszlán se azt a bölényt támadja meg amelyik a legnagyobb vagy a legvadabb. Ha nem veszel róla tudomást de körülötted röhögnek rajtad azzal nem lesz megoldva, sőt mégdurvábban fogja tolni mert az váltja ki belőled a szégyent amit akar. vágj vissza, ne verd meg de használd ki a fizikai különbséget.
2017. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!