Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Mit lehet kezdeni ezzel a gyerekkel? ( Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Most lettem 9-es és van egy osztálytársam aki ilyen fura gyerek, mindig feketében van és azt mondja hogy ő az ördög, meg az antikrisztus meg minden ilyen amit gondolom filmekben hall, szerintetek nem lenne belőle gond, ha poénból elkezdeném mondani neki, hogy én egy angyal vagyok meg isten? :D Nehogy megtámadjon vagy valami... Ti találkoztatok már ilyen emberrel?
2015. nov. 15. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Jeszus milyen gyerekesek vagytok 9.es tanulok.



elkezdeném mondani neki, hogy én egy angyal vagyok meg isten? :D Nehogy megtámadjon vagy valami...



Szerinted az ördög mennyire szereti az istent vagy az angyalt?

2015. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit! Én 9-edikes koromban fiúztam, gyerekekkel nem foglalkoztam, és tekintve az akkori nyers énemet még ki is nevettem volna direkte. Most csak mosolygok ezen. :D
2015. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remelem kinovi ezt... Igy nem nagyon akar vele senki baratkozni
2015. nov. 15. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
azért mert fekete ruhákat hord,attól miért nem lehet vele barátkozni? ezt nem értem
2015. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azért te ütődött... Hanem azok miatt amiket mond!!! Te sem az agyaddal fogsz pénzt keresni.
2015. nov. 16. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!