Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit szerettek a kedvenc...

Ti mit szerettek a kedvenc tanáraitokban? Mi az ami miatt megkedvelték? Milyen tantárgyat tanít? Amikor az elején megismerték mi volt a véleményeteket róla?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A korrektseget, az emberismeretet, a tekintelyet.


Matekot tanitott.


Az elejen feltem tole, mert szigoru volt.

2017. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

most mondjam azt, hogy egy reggel arra ébredtem, hogy sokkal szegényebb lenne az életem, ha nem lennének benne?

mert velem így történt. persze a többséget kedveltem, de hetedikben egy nap csak arra ébredtem hogy hoppá ember még egy év és ballagunk és a kedvelés, tisztelet akkor fordult át szeretetbe.

de azért mondok pár példát: a vallás tanárnőmről nem tudom mit gondoltam, az első tiszta emlékem rőla negyedikből származik de azelőtt már tanított (első óta). Jelenleg az az ember akire pot anyámként tekintek. Szeretem benne, hogy annyira kedves, minden helyzetben próbál pozitív maradni és figyel a diákjaira, valamint látszik rajta hogy imádja amit csinál.

Kémia tanárnőmtől első alkalommal én is frászt kaptam, amikor bejött alig mertem levegőt venni. Őt a korrektsége miatt imádom és azért mert pontosan tudja, hogy melyik az a helyzet amikor a diákot nem érdekli a kémia és ilyenkor mindig békén hagyott minket (közben pedig tökéletesen megtanította a kémiát és mindnyájunkkal meg is szeretette)

Angol tanáromat a viccei miatt imádom és azért mert a legszomorúbb, legnehezebb helyzetbe is tud egy kis vidámságot csempészni, de komoly témákról is lehet vele beszélni.

Töri tanárnőmről ötödikes fejjel kijelentettük, hogy spártában nőtt fel és ehhez tartottuk is magunkat. Teljesen korrekt volt velünk mindig, megszeretette a törit úgy hogy semmi különlegeset sem csináltunk az óráján és bár ritkán poénkodott ha mégis ott szem nem maradt szárazon. És ő volt az egyetlen tanár akinek a 4 év alatt soha nem találkoztunk az ember énjével és mégis szerettük. S miután ballagás után volt szerencsém az embert is megismerni benne csak még jobban megszerettem (egyébként személy szerint külön tiszteltem még azért mert bármit csináltunk az óráján sosem szaladt az oszihoz panaszkodni, ott egymás között megoldottuk)

2017. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy fontosnak tartotta azt, hogy megtanítsa a tantárgyat. Látszott, hogy hivatásának tartja a munkáját, és fontos számára, hogy hozzáértő tanulók menjenek tovább. Sajnos sokan utálták, pont ezért. Pedig rendkívül korrekt és rendes tanárnő volt, annyi, hogy szigorú volt, de én ennek örültem. Úgy volt szigorú, hogy közben nagyon rendes volt. Matektanárnő volt (talán még most is az).
2017. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tudásukat.


21/F

2017. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tánctanárnőm volt általánosban. Elősször utáltam, mert egy kicsit hasonlítottam rá. De amikor jobban megismertem, megváltozott a véleményem. Kedves, igazságos, vicces és megértő volt. Tudott fegyelmet tartani, de senki nem félt tőle. Amit nagyon szerettem benne, az az volt, hogy mindig mindenkiben a jót nézte. 15 ev van köztünk, es mostanra olyan, mintha a nővérem lenne.

16/L

2017. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!