Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontoss! Ha lenne eselyetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontoss! Ha lenne eselyetek, hogy kapcsolatba lepjetek, esetleg talalkozzatok kedvenc szineszetekkel/szinesznotokkel megtennetek akkor is, ha a parotok nem rajong az oteltert, es zavarna ot? Kerlek irjatok meg velemenyeteket!

Figyelt kérdés
Szoval arrol lenne szo, hogy talan meg van az eselyem arra, hogy egy evek ota tarto almom beteljesuljon... Talan meg van az esely arra, hogy kapcsolatba lepjek egy szinesszel, akit nagyon nagyon szeretek, meg mielott a parom megismertem volna mar akkor is nagy almom volt, hogy egyszer talalkozzak vele. A paromnak nem szimpatikus, nem szereti, mert tudja, hogy mennyire oda vagyok erte, mindig mikor elo hozom a temat, probalja terelni, es latom rajta, hogy zavarja ot. Nem ertem, hogy miert. Ez egy akar soha vissza nem tero alkalom is lehetne, de a paromat nagyon zavarja. Mit tegyek? Ne eljek a lehetoseggel? Ezzel egy almom teljesulne. Masreszt, meg nem akarom megbantani a parom, nagyon szeretem ot, egyutt elunk kulfoldon, tervezzuk a kozos jovonket... Tudtok valami tanacsot adni? Elore is koszonom, es elnezest, hogy nem irtam ekezettel, de telefonrol vagyok fennt.

2013. jún. 11. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég necces...én nem tartom fairnek hogy a párod nem támogat függetlenül attól hogy ő nem bírja azt a valakit...Miért mit hisz? Hogy ráveted magad vagy éppen Ő te rád? Szerintem feleslegesen parázik...én a helyedbe leülnék vele komolyan beszélgetni erről, ha kell többször elmondani neki hogy ez neked fontos és hasonlók...


Nálunk ilyen veszély nem fenyeget :) Én Ien Somerhalder-ért vagyok oda :D Elfolyok a tv előtt ha olyan filmet nézek amiben ő van és a párom persze utálja :D De esély sincs hogy találkozzam vele :) Ha ne adj isten mégis lenne, ismerem a páromat annyira hogy függetlenül attól hogy nem bírja (már csak azért sem mert oda vagyok érte) nem hisztizne rajta, mert szeret és tudja bármi közelebbi kapcsolat tök esélytelen lenne :D


De am kivel találkoznál?

2013. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
* Ian
2013. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, hasznos volt szamomra. Na igen, a mi helyzetunkben is Ian Somerhalderrol van szo! Es komolyan nem tudom miert zavarja a parom ennyire, masreszt nem feltekeny tipus, mert megbizunk egymasban, soha okot nem adtam feltekenykedni, es mar lassan masfel eve egyutt vagyunk. De a Ian-os tema kiakasztja nagyon.. sajnos :(
2013. jún. 11. 11:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Tényleg Ian-nel találkozhatnál? :)))))) Aztamindenit :))) Akkor erre ráhibáztam...:) Én bizti élnék a helyzettel :)


De mégis mit gondol a párod? Hogy bármi lehetne köztetek? Vagy ezt annyira nem értem...:/


Annyira bírom amikor a pasik ilyen celebekre féltékenyek...Amikor az én párom már a plafonon van tőle, rászoktam azért tenni egy lapáttal hogy vegye észre magát, hogy "jajj már megint a cicafiú van a tv-ben, ne kapcsold el" :D És ilyenkor azért szokott kapcsolni, hogy teljesen bolond ha egy tv szereplőre "féltékeny" :))) Mindig vissza akarja adni, ha egy csöcsös csaj van a tv-ben, de engem valahogy nem hat meg :)

2013. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Viccet félre téve :)


Azt nem mondta el hogy mégis mi zavarja ennyire?

2013. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem ilyen gondom nincsen. Akiket színészeket szeretek azok többnyire már vagy öregek vagy nem egy szépségideálok.


Akiket meg a külsejükért bálványoznék azok meg számítógépes karakterek.

2013. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A parommal Angliaban vagyunk, es par nap mulva Birminghamben kozonseg talalkozo lesz, ahol ott lesz Ian Somerhalder, Matt Davis, Michael Trevino, Kat Graham, Candice Accola, Nathaniel Buzolic, es Todd Williams. Engem ezek kozul egyedul Ian erdekel. Nem vagyunk olyan nagyon messze Brmiminghametol, nem lenne lehetetlen megoldani azt, hogy ott legyunk, de mikor felhoztam a temat... hat nem rajongott erte, es rogton el kezdett egyebrol beszellni. En sem ertem az ilyen felfogast, en tamogatnam ot, ha ilyen esetrol lenne szo, mert nem minden embernek adatik meg az esely, hogy talalkozzon kedvencevel. Vegignezi velem a filmeket vagy videokat amiket szoktam nezni Ianrol, de mindig tesz egy par megjegyzest. Ez nem vall ra, o nem ilyen, legalabbis massal kapcsolatban, ez az egy amit nem szivlel. De igen igazad van, megis mit gondol, hogy lerohanom ot? :)) vagy ramaszok? :)) megprobalom meg felhozni neki ezt a temat.. remelem, sikerrel jarok. s ha most nem, akkor egyszer ugyis osszejon, hogy talalkozzak vele. Jo par eve az motivallt, hogy megtanuljak angolul, hogy mikor talalkozunk tudjak vele szoba allni :)) hulyen hangzik, de tenyleg nagyon orulnek annak ha a parom tamogatna ebben.
2013. jún. 11. 12:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy örülnél a támogatásnak, mki örül ennek egy kapcsolatban :) Én annak örülnék ha nekem is esélyem lenne találkozni vele :D

De nem akarlak elkeseríteni, de szerintem annyian lesznek ott mint az oroszok...szóval szerintem nem lesz arra esélyed hogy beszélgess is vele...:/

De sok sikert kívánok :) Aztán ha eljön az idő, hogy ott lesz, majd írd meg hogy elmentél e :P

2013. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Snooch ***** válasza:
100%

Ez csak egy közönségtalálkozó, valószínűleg nem az lesz a vége, hogy Ian még aznap az oltár elé vezet téged :) Ezt értesd meg a pároddal is. Neked ez fontos, egyszeri, vissza nem térő lehetőség, segítsen neked abban, hogy sikerüljön és ne akadályozzon.

Ha ennyire féltékeny egy elérhetetlen emberre, akkor menjen el veled.

2013. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"valószínűleg nem az lesz a vége, hogy Ian még aznap az oltár elé vezet téged :) " na ezen olyan jot nevettem :D koszonom szepen a valaszaitokat, sokat segitettetek, es meg probalok megegyszer beszellni vele, kiderul mi fog kisullni belolle. Koszonom megegyszer!
2013. jún. 11. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!