Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kivételezik velem a...

Miért kivételezik velem a tanárom? (Bűntudatod érzek ettől)

Figyelt kérdés

Miért pont velem kell,hogy kivételezzen?

Jó,nyilván örülök neki,de annyira ,nem is tudom hogy mondjam ,nekem rossz érzés.


Mindig is utáltak vagy semlegesnek tartottak a tanárok.

A kedvenceket mindig gyűlöltem ,de most én estem ebbe a szerepbe...Hát nem tudom


3 éve tanít,de csak most tűnt fel a kivételezése (eddig nem nagyon látszott rajta, kb. 2 éve kezdték el mondogatni nekem az osztálytársaim,hogy velem milyen jófej és,hogy én sosem felelek (félreértés ne essék,én nem élek vissza ezzel,sőt ,még én mondom a tanár úrnak,hogy: én felelek ,tessék engem feleltetni))



Visszatérve:

Szóval úgy javította ki NÉGYSZER a dolgozataimat,mint még soha senki (nekem).


- Egy feladatnál át volt húzva a válaszom ,majd ő piros tollal melléírta a helyeset ,és KIPIPÁLTA,valamint a saját írásomra ráírt pirossal és azt is KIPIPÁLTA


- Az egyik dogám úgy lett 5* ,hogy az egyik feladatban összecseréltem 2 számot, azt is kihúzta,majd megintcsak kipipálta


- A dogáim részfeladataira random plusz pontokat ír ,melyeket nem tudom minek


- Félreírtam egy évszámot,amit megintcsak fent említve áthúzott és kipipált


Most,a negyedik alkalommal megkérdeztem tőle,hogy mégis mi ez. A válasza ez volt:

- Szerintem te egy nagyon értelmes,okos ügyes lány vagy,mindig figyelsz az óráimon és tudom hogy most neked nem könnyű ,próbálok sígíteni,egy kis mosolyt csalni az arcodra.


Na én ekkor nem tudtam,hogy mit mondjak,egyrészt nem tudtam,hogy honnan tudhat a történtekről (a nagymamám egy hónapja hunyt el,rá néhány napra pedig a nénikém,majd nagypapám kórházba került :( és kiderült,hogy nem sok van neki hátra ),másrészt hogy miért így kell "mosolyt csalni az arcomra". Nem így kéne egy tanárnak hozzáállnia ezekhez a dolgokhaz.


Tudom,hogy csak jófej akar lenni,de nekem ez olyan megalázó és hát nem is tudom... Nem érdemlem meg ,bűntudatom lesz ettől :(



Ez a "bűntudat" legyőzhető?

Hogyan kéne megbeszélnem ezt a tanárommal?( mert nem akarom legyőzni a bűntudatod,inkább megszűntetném)

Szerintetek se normális a tanárom?



2016. ápr. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy úgy tudna igazán segíteni, ha nem kivételezne. :o Mert abból nem tanulsz, ha a hibáidat takargatja.
2016. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmi jót, ugyanis enyhén szólva "cukrosbácsis" választ adott, ott valami hátsó szándék is van, az meg szintén gyanús, hogy tud a magánéletedről.

Szal itt valami tényleg nem stimmel, szerintem mielőbb szólj a dirinek.

2016. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gimibe jársz még? Vagy okj-s képzésre? Gondolom nem egyetemre, mert ott nem kellene nála órát felvenned ezek után. Jövőre is tanítani fog?
2016. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 natasha bedingfield válasza:
Szerintem bejössz neki
2016. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gimnáziumban tanulok,még van egy évem hátra.



Nem hinném,hogy bejönnék neki,igaz hogy ő eléggé fiatal tanár ,de én nem vagyok egy nagy szépség :D

2016. ápr. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!