Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek volt olyan, hogy egy...

Veletek volt olyan, hogy egy tanárotokat az elején kifejezetten nem kedveltétek, aztán ő lett a kedvenc tanárotok? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ráélveztem a seggére. Azóta jobban bírom.
2017. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Psycho ***** válasza:
Volt. 5-dikben tanított angolt. Egy ripacs volt, kiabált, türelmetlen volt velünk (akkor még kicsikkel), nehezen tolerálta a bénázást. Aztán elment GYES-re, 8-dikasok voltunk amikor visszajött, 9-től ő lett az ofőnk. Mintha kicserélték volna. Rendes volt, nagyon kiállt az osztályért, jött-ment szervezett, stb. ami kell, és szakmailag is 10/10, az osztály 2/3-ának középfokúja volt 12. osztály végére. Szerintem legalább részben a gyerekei miatt változott meg.
2017. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Tavaly az egyik tanarommal kicsit osszekaptam, utalt es szivatott, hideg nyes volt, terrorba tartott. Most a kedvenc tanarom mint egy baratno. Sokat segített nekem.
2017. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem is angolt tanít,(ő ihlette a kérdést)3-4 hónapja jött a suliba.Az elején amikor az előző tanárunk közölte,hogy ő fog minket tanítani,na én ott sokkot kaptam.Ellenszenves volt,az első pár hétben utáltam az óráit.Egyszer megvádolt puskázással.Na az volt a teteje az egésznek.Idővel egyre jobban elkezdtem megkedvelni,jól tanítja a tananyagot, kedves,jók a poénjai,nem azok a "senki nem érti a tanáron kívül" és nem is bántó stílusú.A múltheti kulakutyulás ügy miatt fel akart mondani,egész hétvégén ki is voltam borulva.(erről is írtam ki kérdést,bár semmi értelme nem volt)

De maradt hála istennek.Imádom az óráit.Kár,hogy ez az utolsó évem az általános iskolából.(14l)

2017. febr. 7. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:

volt általánosban egy tanárnőm (most vagyok 9es). 8 évig tanított. Hetedikig nem volt vele semmi bajom, aztán valahogy úgy alakult, hogy rettenetesen ellene fordultam, egyszerűen vetekedtem azokkal az osztály társaimmal akik minden órát zavartak, hogy ki figyel a legkevésbé órán (nem vagyok büszke erre :(( ) aztán szerencsére ez változott, még most is tartjuk a kapcsolatot és második anyámként tekintek rá.

most gimiben pedig így vagyok az egyik tanárommal. Első perctől kezdve kiverte nálam a biztosítékot, nagyon egymásra találtunk mi ketten. kipécézett magának mert ismeri szüleimet és olyan szerencsém van, hogy mindkét szülőm abban a szakmában dolgozik amit a tanár is tanít, szóval nekem mindent tökéletesen kell tudni (jó nem nehéz a tantárgya, de nem azzal a tárgyi tudással születtem én se és világ életemben utáltam, ha azért várnak el tőlem valamit, hogy tudjam mert a szüleim azzal foglalkoznak). Aztán most karácsony után valami megváltozott, engem sem irritál annyira a jelenléte, meg ő sem piszkál annyit (egyszer megmondtam neki finoman és tisztelet tudóan, hogy nem kell mindent tudnom nekem se) szóval most fegyver szünet van. Én nem akarok rosszban lenni vele mert én se élvezem szóval meglátjuk még mi lesz ebből :)

2017. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Megmosolyogtam a kérdést. Szép emlékek. 8.-os voltam,kémiatanárnőmmel nem szivleltuk egymást. A kitűnő tanulókat kedvelte inkább. Eltört a keze,rá vagy két héttel az enyém is,amit műteni kellett. Aznap kivételesen fájt. Kicsengettek es Szólt:Ildikó marad. Jött a cidri,biztos szivatni akar. Behívott a szertarba,kezembe nyomta a "laposuveget" Igyál egy kortyot! :D Azóta,ha a városban is találkozunk nagyot köszönünk egymásnak. Nem nagy sztori,de ez volt a mi kis titkunk. Puszi Tanárnő,ha olvassa ! 😊 😊
2017. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen Ildikó olvasom, jó kis nap volt!:) Puszil a tanárnő!:)
2017. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Psyhcho. Ha képes vagy leírni ilyet hogy 8a DIK, betűkkel.... akkor nemcsodálom hogy nem szerettek a tanárok :DD ahogy látom nem sokat fejlődtél általános óta .
2017. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!