Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
az állandó aluszékonyság miatt az osztályom szabályosan gyűlöl. hiába megyek időben aludni így is hullafáradt vagyok és elalszom órán :/ ma is meg lettem alázva emiatt meg amiatt is h nemszóltam egy szót sem. (pont miattuk nemszoktam beszélni mert csak a lehúzást kapom)

2017. febr. 9. 16:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kávé?
2017. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem árt orvoshoz menni vele, mert nagyon nem jó ha valaki állandóan alszik. Annak valami oka van
2017. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1# a káv3 sem tart fenn :/

2# anyának mondtam h mennyünk el ezzel dokihoz de csak azt reagálta h biztos sokáig fenn maradok

2017. febr. 9. 16:40
 4/25 anonim ***** válasza:
Hello, én gondolok esetleg vashiányra, de lehet, hogy tökre nem az. Amúgy vas van pl spenótban, sóskában, céklában, húsokban; de egy rádióműsorban amúgy azt mondták, hogy ne együnk minden egyes nap céklát,spenótot, mert van benne valami olyan, amit hogyha minden nap eszünk , akkor lerakódik, szóval minimum egy nap szünetet lenne optimális közötte tartani. De amúgy tényleg lehet, hogy tök más, de szerintem egy próbát megér. Ja meg vitaminokat is vigyél be eleget a szervezetedbe, egyél gyümiket, vagy igyál vitaminos üdítőket, multivitamint, egyebet. Amúgy tényleg nem értek hozzá csak fáradékonyság oka pl lehet az is, lehet, hogy nem ilyesmi a fő problémád, de lehet, hogy közrejátszik. Esetleg a stressz is leszívhatja az embert. Hogyha pl túl sok alvást igényel a szervezeted. Pl egyszer volt valami beszélgetés, hogy valaki mondta, hogy őt 8 óra után már kiveti az ágy, és erre meg valaki csodálkozva mondta, hogy neki átlag kb 10 és fél óra alvásra van szüksége egy nap; és akkor erre a másik is ledöbbent. Mert pl aki többet stresszel, annak azért van szüksége több pihenésre, mert az idegrendszere is sokkal jobban leterhelődik. Pl amúgy ilyen nyugtató hatásúak az orbáncfű-citromfű-teák.
2017. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez tudod mire utal? Vashiányra. Ezt halál komolyan mondom, mert egy időben nekem is volt ilyen problémám. Egy 4-5 óra ébrenlét után hihetetlen álmosság tört rám. Elmentem dokihoz, és vérvétel után kiderült, hogy vashiányom van, orvos felírt vastablettát, utána a tünetek elmúltak. Ha ennyire fáradékony vagy, az valószínűleg vashiány következménye lehet. Javasolnám egy orvos felkeresését, egy vérvétel kiderítheti a dolgot.
2017. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Drága!

Nyáron betöltötted a 18 évedet. Emeld fel a fenekedet, és menj el az orvoshoz. Már nem kell anyuci szoknyái mellett dokihoz menni. Ideje a felnőtté válásnak. Amúgy az állandó alvás sosem jó, ott probléma is lehet.

2017. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

4.vagyok,szerintem itt olvasgassatok anyukáddal, hívd föl a figyelmét rá, mert egy anyuka nem tojhat a gyereke fejére meg a problémáira. Vagy nem tudom, hogy egyedül mennyire tudnál elmenni ilyen helyekre. Amúgy, hogyha vérvételre mész, akkor valaki mondta nekem, hogy azt úgy szokta, hogy rögtön, ahogy leveszik a vért, már rögtön nyomja is be a csokit. Mert oda éhgyomorra kell menni.

Itt nézzél szét: [link]

2017. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány órát alszol naponta?

Vitaminhiny is okozhatja és igen vashiány is.

2017. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
ha a sulisokat is beleszámoljuk akkor napi 20óra
2017. febr. 9. 16:51
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Napi 20 óra?: O Ez meg hogy jött ki? Akkor 4 óra maradna minden egyébre, de ennél suliban is többet vagy, plusz az utazás, plusz a készülődés, kaja, meg ugye a gyakori nézegetése.... Tuti nem alszol napi 20 órát, ilyen nincs.
2017. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!