Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
az állandó aluszékonyság miatt az osztályom szabályosan gyűlöl. hiába megyek időben aludni így is hullafáradt vagyok és elalszom órán :/ ma is meg lettem alázva emiatt meg amiatt is h nemszóltam egy szót sem. (pont miattuk nemszoktam beszélni mert csak a lehúzást kapom)

2017. febr. 9. 16:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

ma 18:55-nek


Azért mert 18 évesen már felnőtt nő, és nem kell arra hivatkoznia, hogy azért nem volt orvosnál mert a szülei nem viszik el. Nem gyerek már! 18 évesen a szülei nélkül is elmehet orvoshoz. Legyen már egy kicsit önálló.

2017. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
#20 a tanáraim azok csak morognak a folyamatos szunyáim miatt az osztályom meg gyűlöl e tevékenységem által mert órán nem mindig tudok fennmaradni
2017. febr. 9. 20:21
 23/25 anonim ***** válasza:
56%
#6 Én az ilyen betegségben szenvedő fiamat (vagy lányomat) nem engedném el otthonról egyedül! Súlyosan fáradékony, akármi történhet vele útközben, és senkinek nem fog tudni szólni. Ilyen hidegben főleg veszélyes, akár meg is fagyhat kint az utcán.
2017. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Időpont ma 00:09

Ha az iskolába el tud menni egyedül, ha arra van ideje, hogy fiúkkal ellegyen (lásd előző kérdéseit) akkor a körzeti orvoshoz is eltud sétálni egyedül ami nagyon valószínű, hogy sokkal közelebb van az otthonától mint az iskola.

Azért nekem senki ne mondja, hogy egyik szülőnek sem tűnik fel, hogy 20 órákat alszik. Voltaképpen non-stop alszik. Szóval a kérdező nagyzolt. Lehet álmos, lehet éjszaka netezik így a suliban alszik a padon, lehet vashiány vagy vitaminhiány miatt alszik többet mint kellene, de egy biztos. Napi 20 óra alvással ő nem megy iskolába, és nem az iskolapadban alszik- Arról nem is beszélve, hogy a tanárok sem tűrik el, hogy minden órájukat átalussza.

2017. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ahol rossz a tanulók magatartása, ott nagy eséllyel rá se szólnak komolyabban, mivel inkább aludjon, mint zavarja az órát. És igazuk is van.
2017. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!