Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit érez irántam?

Gagyi Nagyi kérdése:

Mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akivel a gimi első évében utáltuk egyást folyton beszóltunk egymásnak stb. A második évben (azaz most) decemberig szintén nem jöttünk ki jól. De ebből a folytonos utálatból és beszólogatásból már lassan elegem lett, ezért úgy döntöttem hogy amior alkalmam nyílik rá kibékülök vele. Hát lett is alkalom xd a félév utolsó napján páran elmentünk egy osztálytársunkoz, ott iszogattunk, beszélgettünk és mivel már kellően feloldótam ezt megbeszéltem vele és akkor elvieg "jóban voltunk". Aztán jött a szilveszter akkor is egy helyen voltunk de sikerült összevesznünk szokásunkhoz híven. Elkezdődött a suli ezt a vita dolgot sikerült az első héten lezárnunk mert bocsánatot kértem,(a fiúról tudni kell hogy elég gyakran öleli meg a lány barátait ő egyszerüen ilyen de általában bunkó és könnyen megsértődik és nagyon gyerekes) azóta minden nap odajött és megölelt engem és velem végig kedves volt de a nap végére majdnem mindig sikerült összevesznünk de másnap mindig mintha mi sem történt volna ugyan úgy kedves volt és ölelgetett. Rendszerint azon vesztünk össze h szerinte én bunkó vagyok vele pedig én vele voltam a lehető legkedvesebb h nehogy megint összevesszünk, naponta 20x váltogatta azt h jaj én most szeretem őt, jaj most utálom pedig semmit sem csináltam. Meg olyan is volt h azon hisztizett be hogy bezzeg újévkor hogy bújtam hozzá most meg soha nem megyek oda őt megölelni pedig tudta nagyon jól h én részegen mindig mindenkit ölelgtek. Aztán idővel abba maradt ez az ölelgetős dolog meg megint elkezdett bunkóskodni de én soha nem szóltam neki vissza annyira h tényleg megbántsam de egy idő után elegem lett belőle és erősebben visszaszóltam neki de ő provokálta ki konkrétan addig cseszegetett amig vissza nem szóltam neki erre természetesen én lettem a köcsög meg a bunkó, annyiban hagytam mert gondoltam ugyis lenyugszik mint mindig. Másnap reggel ott ült a padunknál(soha nem szokott oda ülni), én ugye elmentem onnan mert nem volt kedvem a beszólásait hallgatni de ő következő szünetben is ott volt, akkor elkértem az egyik osztálytársam üvegét hogy had igyak belőle, erre ő elkezdte h jaaaj ő ivott előttem abból az üvegből és most olyan mintha csókolóztunk volna, tett már ehez hasonló megjegyzéseket de ennyire direktet még soha és pláne nem úgy hogy más is hallotta én is csak néztem meg az is aki hallotta azután egész héten alig szólt hozzám. Elmeséltem pár barátnőmnek meg ugye voltak akik személyesen is látták hogy milyen velem és szerintük bejövök a srácnak, szerintem meg csak szimplán ilyen. Szerintetek akkor most mit érezhet irántam a fiú?

16/l



2017. febr. 12. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez szerelem ami már régóta ki akar törni belőled csak te lehet nem akarod vagy még nem állsz készen rá...☺

A fiú ezek szerint már igen

2017. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be xD külsőleg se az esetem és belsőleg pedig csupán 2 jó tulajdonságot tudnék neki felsorolni de rosszat annál jóval többet. Valamiért már nem tudom utalni de ettől meg nem leszek belé szerelmes. Amugy ezt az ölelgetős dolgot meg az egyszer szeret egyszer utál szobeget sok lánnyal csinálta már.
2017. febr. 12. 23:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ez a fiúfüggő

Vki kedvesebb vki meg ilyen incselkedő fajta

Nem érdekelnéd ha nem foglalkozna veled..

2017. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát amúgy már múlt hét közepe óta nem igen szól hozzám vagy jön oda xD szóval mégsem érdekelhettem anyira
2017. febr. 13. 17:17
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom.Nem olvastam el.
2017. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

lehet hogy rájött hogy teneked közönbös vagy csak máshogy akar közeledni csak nem tud kedves lenni ezért inkáb hafgy hogy így mutassa ki

bár így nehéz megmondani

esetleg utaló jelek: órán néz ilyesmi?

2017. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát xD őszintén megvallva nemtom h néz e engem órán mert én nem nagyon szoktam rá figyelni (de majd hnap odafigyelek)
2017. febr. 13. 22:56
 8/14 A kérdező kommentje:
Ma nem is n vettem észre h figyel csak néha összetalálkozott a tekintetünk
2017. febr. 14. 14:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Mert meglátott?

Elpirult?

Hogyan viselkedett?

Gyorsan elkapta a tekintetét?

Játszik az ujjával?

Ideges mikor rád néz?

Ilyesmi furcsaságokat kell észrevenned

A testbeszéd mindent elárul

Pl ha a könyöklést nézzük... figyeld hogy feléd könyökölve néz vagy a másik kezével könyököl ami a te oldaladon van

Az első közömbösséget az utóbbi nagy figyelmet jelent a te irányodban ☺

Tudom hogy bonyolult de meg fogod látni...

2017. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom xD csak úgy egyszerre néztünk egymásra vagy én néztem őt és észrevette aztán volt olyan is h én vettem észre h ő néz. Nem hiszem h elpirult. Nem tűnik idegesnek csak úgy néz. Ő inkább ilyen laza fiú szóval ilyen lazán kezeli le a helyzeteket nem igazán szokott zavarba jönni vagy elpirulni. A kezét nem szoktam figyelni. Ma megint elkezdtünk igy beszélni mondhatni kedves volt ha hozzám szólt, doga írásban meg segítettem neki megköszönte. De amúgy szerintem ha eddig tetszettem is neki most már nem hiszem mert nem igazán mutattam neki olyan "jelzéseket" hogy ő bár mennyire is érdekel engem. Velem most már csak átlagosan viselkedik. Másokat ölelget meg másokkal olyan mint velem volt. De volt olyan hogy felróta nekem hogy én magamtól nem ölelgetem őt ő meg az a tipikus na most ezt megjegyzes és visszavágok meg adoma sértődöttet. Szóval két lehetőség jöhet szóba szerintem 1 hogy érdekeltem de már nem érdeklem 2 hogy érdekeltem és most arra vár hogy én menjekoda hozzá megint megbeszélni a dolgokat (szal egy idő után tuti feladja) 3 hogy soha nem is érdkeltem és ez csak egy átmeneti állapot volt amit mindenkivel megcsinál amig n talál olyat aki viszonozza azt neki
2017. febr. 14. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!