Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon erez irantam valamit?

Vajon erez irantam valamit?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok, ez egy kritikus tema, mar elore latom a sok csunya kivejezest, ezt nem lenne rossz elkerulni.

Van egy jo baratom sokszor vagyunk egyutt.. Nem meleg legalabb is van volt baratnoje, es tervez feleseget gyerekeket, nem mellesleg komoly kereszteny.. De neha mikor nalla alszok, mondja hogy aludjak mellette, meg latszolag tarsasagba ha egy agyban alszunk lanyokkal is akkor o mellettem akar aludni.. Neha nekem donti a fejet...:/ stb de nem erez egyaltalan szerintem szexualis vonzalmat, inkabb csak szoros kapcsolatot... De tenyleg semmi szexualis dolgot nem latok bele, csak inkabb bujos neha nagyon is stb..amugy van egy masik kozos baratunk akivel ugyan ugy lehet jol beszelgetni stb es vele is ilyen.. Ennek mi lehet az oka? Lehet panszexualis? Vagy esetleg hogy az apja elhagyta az lehet az oka? Vajon erez valamilyen vonzalmat felem?



2016. febr. 23. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen baráti társaság ez, hogy orrba-szájba együtt alszotok? Pláne mikor csak fiúk kettesben, összesimított fejjel...
2016. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Buli utan... Semmi szex! Ruhaban...
2016. febr. 23. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Léteznek biszexuális férfiak,úgyhogy ki tudja... Sajnos nem nagyon tudom megítélni,én nő vagyok, részemről mindig is normális volt barátnővel egy ölelés vagy ottalvós bulin együtt alvás (aztán rémtörténettel a másikra frászt hozás és összebújás). Nem volt semmilyen szexuális felhangja. Ha ez megfordult a fejedben,akkor lehet,hogy nálatok (nálad is!) lehet esetleg szó kicsivel többről a barátságnál. Én nem foglak leköpködni,ettől még nem vagy kevesebb,tegyetek belátásotok szerint.
2016. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet meleg, de komoly kereszttény hite miatt nem tud rádöbbenni.

Lehet csak szimplán ilyen. Ezzel nincs semmi probléma.

Na előzővel már van, mert öngyilkosságig is fajulhat dolog.

Beszélj vele.

2016. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!