Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány miattam szakított a...

Egy lány miattam szakított a barátjával, mivel elvileg érez irántam valamit. Mit tegyek? Gond lenne ha járnék vele?

Figyelt kérdés
Már régebb óta ismerek egy lányt akivel eddig barátok voltunk, de most szakított a barátjával és egy 6 hónapos kapcsolatot bontott meg ezzel, mert nem jöttek ki jól. És most úgy érzem, hogy valamit érez irántam. 16/F

2015. okt. 22. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond. :) De egy kapcsolat vége után érdemes az új kapcsolattal várni, amíg érzelmileg lerendezi magában. De lehet, hogy erre nincs szüksége. Beszélgess vele, mond el hogy szimpi, és szívesen megismernéd jobban. Majd reagál rá valamit.
2015. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Érzed tehát nem is biztos...ja ogen majdnem elfeljettem ha akarsz járhatsz vele bár én azért erősen elgondolkoznék ezen a dolgon
2015. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Maradjatok továbbra is barátok, még ha úgy is érzed, hogy tetszel neki és te is el tudnád képzelni, hogy több legyen köztetek egyelőre várj, mert nem jó úgy kapcsolatot kezdeni, hogy az előzőnek nemrég lett vége.

Támogasd, beszélgess vele a történtekről ha arr van igénye és közben majd kialakul mit is érez ő is, meg te is. ha vonzódtok egymáshoz úgyis kapcsolat lesz belőle, de egyelőre jobb lenne várni vele, amíg ő lerendezi magában a volt barátját.

2015. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Gond lenne ha járnék vele?"

Kinek? Személyiségetek függő.

Nem miattad szakított, "mert nem jöttek ki jól".

"úgy érzem, hogy valamit érez irántam"

Beszéld meg vele, majd cselekedj ahogy szeretnél.

Miért húzod időnket lényegtelen kérdésekkel?

2015. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!