Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytermen nincs ajtó...

Az osztálytermen nincs ajtó már év eleje óta szinte? Ez milyen? Az iskolának nem futja egy ajtóra?

Figyelt kérdés

Az év elején az első napokban történt valami az osztályterem ajtajával. Eltört a zsanér vagy mi. Levették, ezerszer hallottuk hogy lesz feltéve másik. Ez szept-ben volt, most február van ajtó azóta sincs.

Bakker mi ez istálló hogy még ajtó sincs? Nem telik a sulinak egy szaros ajtóra? Ráadásul úgy hogy alapítványi iskola ahol még külön lóvét is szednek a szülőktől?


2017. febr. 20. 08:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mindegy, kellene ajtó az biztos.


De sok intézmény viszont akkor is ebben a tekintetben "diliház", az biztos.


Át kell gondolni mit kell cselekedni ebben az esetben, hogy legyen ajtó ha kell oda.

2017. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
MI az hogy "ha kell"? Miért ez lehet kérdés hogy egy teremnek kell-e ajtó vagy nem?
2017. febr. 20. 17:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Mondom hogy ez diliház.


Nem lehet lehúzni WC-t a suliban? Nincs rá pénz, mert kell pl. az igazgatónak új tárgyalóasztal az irodába. És ezt meg lehet magyarázni, hogy ne fizessük ki a mestert, az igazgató nem fogja megcsinálni a WC-t, beindult a hülyeségvonat mondom én.

2017. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Nem lehet lehúzni WC-t a suliban?"

Azt le lehet épp de pl az info teremben van 10 gép abból kettő (2!!!) működik. Még a 10 gép is édeskevés lenne egy osztálynka info órára de a 2 gép meg a kabaré kategória. Kivetítő projektor ilyesmiről beszélni se érdemes. Szemléltetés és modern oktatás 2017. Tábla és kréta. Már ha van kréta. És ha nem olyan kopott a tábla hogy nem fog már a kréta rá.

És ez mind igaz.

2017. febr. 20. 19:40
 15/16 anonim ***** válasza:

iskolát kellene váltani, egyre inkább azt mondom ahogy megismerem a helyzetet.


10 gépből 2 működik???


Én lépnék másik suliba.


Vagy nem is tudom.

2017. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Annyit mondanék hogy olyan suliból jöttem ide hogy az még ennél is sutyerákabb volt.

Van lejjebb. Meg följebb is az igaz. Csak oda meg nem vesznek fel pláne nem év közben.

2017. febr. 21. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!