Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnak miért jó ez?...

Egy tanárnak miért jó ez? Ilyenkor mit érez? Neki jó megkeseriteni mások életét?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt volt farsang. Én nem szerepeltem, csak vittem kellékeket az osztályomnak, szurkoltam nekik. 15:30-20:00 ig tartott és én 18:03 perckor érkeztem mert területi válogatón voltam (furulya verseny) az alsós iskolában volt a farsang és ezért ajtó zár van az ajtokon. (Úgy működik hogy valakinek belülről meg kell nyomni a a gombot hogy bemehess) azt hittem hogy nyitva van, ezért meghúztam a kilincset.. egy nagy gorilla tesi tanár állt az ajtónál belülről [élete és halála a tanárnak hogy a diákok életét megkeserítse] kinyitotta az ajtót és mondta hogy akinek itt semmi dolga az azonnal menjen haza vagy !!Esetleg!! Menjen körbe és gyalogoljon kb fél km-t a hátsó ajtóhoz és talán fentről nézheti( ha a hátsó ajtó nyitva van).. elkezdtem neki magyarázni hogy kellékeket hoztam az osztálynak és mindjárt fellepnek, erre mondta hogy viszlát és rám csukva az ajtót.. nagyon mérges lettem, felhívtam a bátyámat hogy jöjjön értem mire odaért mondta hogy akkor segít bejutni.. bement elmondta a nevem és az osztalyom és egy veszekedés után beengedett. A bátyám meg akart vele beszélni de az orrára csukva a tanár az ajtót. Mentem volna az osztalyom felé erre elkezdett beszélni hozzám hogy mit képzelek magamról és hogy azonnal vegyek vissza a viselkedesembol és hogy miert kestem, elmagyaráztam neki hogy budakalaszon versenyen voltam és nem lehetett korábban odaérni. Olyan melyrehatoan néz a szemedbe hogy csak arra tudsz gondolni hogy milyen bunkó voltál .. pedig mi rosszat csináltam?

2017. febr. 11. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Általános iskolába jársz? Hamar felejtsd el hogy tisztelsz olyan tanárt aki nem tisztel téged, pesig te tisztességesen beszélsz vele. Középsuliba könnyebb lesz az életed ha vissza mersz szólni, vagy szólsz az igazgatónak ha ilyen a tanár. Ezek ilyen idióták, nem lehet ellene tenni semmit. Légy határozott, ha igazságtalanul b*szogat, akkor meg ott az igazgató.


Ui:

-Ez csak tanárra vonatkozik, diákot nem köpünk igazgatónak mert annak sosincs jó vége.


27/F

2017. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általános.. a vicc benne hogy a *-os tesit ő tartja.. (0.óra) a mi tesi tanarunk akkor általában laptopozik és ez a tanár "figyel ránk,,[összevonják a kettő osztályt] mindenki utálja az egész iskolában :|
2017. febr. 11. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülőkkel beszéljétek meg, részletesen, és majd ők kitalálják, van-e további teendő, és ha igen, akkor mi. Osztályfőnöknek szintén érdemes elmesélni. Egyedül a tanárral ne szállj szembe, esélyed sincs.
2017. febr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Osztályfőnökömnek mondtam, ő odament a tanarhoz, viszont beállítottak egy tuc-tuc zenét, ezért nem hallottam mit mondott neki.. :/ szóltam szuleimnek, nem mondtak rá kb semmit csak annyit hogy ők sem értik..
2017. febr. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!