Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Te elmennél a 10 éves osztályt...

Te elmennél a 10 éves osztálytalálkozodra, ha az osztályt nem szeretted, mert téged végig bántottak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 09:42
1 2 3
 21/22 Érmellék Zoltan válasza:
77%
Gimibe az akkori elit gyerekei közé jártam. Olyan se hideg, se meleg volt a kapcsolat a legtöbbjükkel. Akik barátaim lettek azokkal meg van kapcsolat. Eljárok a találkozókra, találok ezekben örömöt. Sajnos azt tapasztalom, hogy akiknek valamilyen problémája van, azok kevésbé jönnek el. Sokszor olyan is hiányzott, aki sikerembernek volt elkönyvelve. Persze volt, hogy az osztályfőnök mellett találtam magam vacsoránál. :-)Tavaly a 35 évesen vinni akartam a feleségem is, mire többen lehurrogtak. (Náluk már nem divat.) Talán jó előkészítő lehet a Facebook. Nekünk, a volt osztálynak van egy zárt közösségi oldalunk. 40-ből vagy 35-en fent vagyunk. Tettünk fel régi fotókat. Van, aki megírja hobbyját, a vele történteket. Van aki fent van, de nem szól hozzá. Egész jópofa mennyiségű anyag jött össze. Időnként el lehet nosztalgiázni. A kapcsolatrendszer is jól jöhet, bár még soha nem használtam. Azaz csak egy személy esetében. A szülész orvosunk volt egy osztálytársam.
2017. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A barátaimmal találkozok, a többit látni se akarom. Ezzel ők is így vannak, tehát nincs probléma, nem érzem emiatt hibásnak magam.
2017. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!