Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál már úgy, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már úgy, hogy még szeretted a párodat?

Figyelt kérdés

Olyan helyzeteket írjatok le kérlek, ahol úgy hagytál el valakit, vagy hagytak el Téged, hogy a kilépő fél még szerette a párját.


Az én esetem:

Szeretem a páromat, viszont rengeteg sumákol és sokat hazudott nekem mostanában. Persze volt rá oka, senki sem véletlenül hazudik... viszont a téma amiben többször titkolózott és kamuzott odáig juttatott, hogy már hiteltelenné vált számomra, és már nem bízom benne, ezért jobban látom elhagyni őt, mert hiába ígérte meg, hogy másképp lesz ez csak részben történt meg. És persze nehéz valakit hosszú távon és mélyen úgy szeretni, ha nem vagy biztos abban, hogy mikor mond igazad és mikor nem. Vagy éppen pontosan tudod...



2017. febr. 23. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Majdnem egy éve pont így szakított velem a barátom (közel 3 év kapcsolat után). Mind a ketten szerettük a másikat, de szinte minden nap összekaptunk valamin, és úgy éreztük, nincs bennünk semmi közös (volt, amikor alig tudtunk beszélni valamiről). A szakítás után egy hónappal ismét összejöttünk, azóta csak kisebb viták voltak, egyébként minden rendben.

20N és 21F

2017. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagytam a párom holott nagyon szerettem. Voltak dolgok az évek alatt amiken meg sem próbált változtatni holott nekem fontosak lettek volna. Szakításkor nem állított meg szóval vége lett.
2017. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen friss a helyzet... Igen. Szeretem, és ő is engem. Ám én szeretnék családot, ő meg nem. Több, mint 10 éve vártam, hogy talán meggondolja magát. Hát... ezt benéztem.

Amikor azt mondtam, hogy akkor ennek ennyi a vége, akkor hirtelen azt mondta, hogy jó, próbáljuk meg. De így nem kell. Ezzel ölte meg a maradék belé vetett bizalmam. Tovább kell lépni. 38f

2017. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért szakítottam a párommal, mint a kérdező. Én nagyon szerettem, de ő beteges hazudozó volt. Tudtam, hogy ebből semmi jó nem fog kisülni. Utána nagyon nehezen mondtunk le egymásról, volt hogy ő keresett, volt hogy én. Ő is ígérte, hogy megváltozik de szinte semmi nem történt. Csak akkor tudtam elszakadni tőle teljesen, amikor talált magának egy másik lányt. De még mindig írogat :D
2017. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó pár ilyen szakítás volt az életemben.Mindet leírni hosszú lenne.Elmúlt, vége, a múlt részei.Már a jövő az érdekel.
2017. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon szerettem, de úgy kicseszett velem, hogy bem akartam tovább vele maradni
2017. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A történetet is meséljétek el, ha nem túl indiszkrét :)
2017. febr. 23. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, de akkor már csak megszokásból éltünk együtt.


Ő semmit nem beszélt meg velem - a barátaival viszont mindent, a szexuális életünket kiteregette... -, és egy idő után én sem mondtam neki semmit.

Nem csaltam meg, nem ismerkedtem másokkal, csak nem mondtam meg, hová megyek, miért, mert úgy éreztem, aki annyival nem tisztel meg, hogy velem beszélje meg, ha gondja van, akkor nem várhat el semmit tőlem.


Igen, engem állított be hazug r.bancnak, és csak lesett, mikor szembesítettem, hogy hónapok óta nincs szex, ha kezdeményezek, ellök, és képtelen őszinte lenni kettőnkkel/kettőnkről.

2017. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azért szakítottam a volt barátnőmmel, mert nem egyeztek a távlati terveink. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, szerettem, szerelmes voltam bele, el akartam volna venni feleségül, csak megmondta, hogy ő nem akar gyereket, mert a karrierjére akar koncentrálni, stb, a szokásos szöveg.


Gondoltam, várok pár hónapot és megkérdezem mégegyszer, hogy végleges-e az elhatározása, hogy ő nem kaar gyerekeket, mert én úgy nem veszem el feleségül, hogy nem akar gyereket, mert én akarok.


Kért egy hét gondolkodási időt, egyedül, addig otthagytam, elmentem a haverokkal síelni. Utána mondta, hogy nem akar gyereket, de szeretne hozzám jönni, és kért, hogy ne hagyjam el.


A síelés közben egyébként éreztem valahogy, hogy ez lesz a válasza. Úh összepakoltam, és másnap elmentem a lakásból. Miután elmentem, még próbált hivogatni egy darabig, de nem vettem fel.

Most eléggé szarul vagyok lelkileg, de tudom, hogy ez volt a jó döntés, mert nekem nagyon fontos a család. Tovább kell lépnem.

2017. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!