Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jártál már úgy, hogy hamarabb...

Jártál már úgy, hogy hamarabb megtudták, hogy lépsz, mintsem szeretted volna? Hülye helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy friss kollégának (aki eddig úgy volt ,a helyemre kerül) elmondtam, hogy én lépek, de csak aug. 15-én akarok szólni ezügyben, akkortól indulna a felmondásom. Ő a helyemre került volna, egyszerűen meg lehetett volna oldani, én mindent megtanitanék neki, mert full kezdő; de erre meg áthelyezte a főnökség a mai nappal. Ő viszont szeretne visszajönni a mi csoportunkba, és arra kért, hogy szóljak a főnöknek, hogy lépek és akkor a helyemre léphetne. De én ugye nem MOST fogok menni, hanem szeptemberrel terveztem. Igazán kellemetlen helyzet, mert vele sem szeretnék kiba"ni, főleg hogy én marasztaltam.


Tudom, kár volt előre elmondani, már belátom, viszont nagyon gondolkodott, hogy maradjon-e nálunk, ezért inkább elmondtam, h biztos helye lesz, ha én elmegyek, ez viszont pár hét kérdése még.


Most meg örülhetek, ha nem mószerol be a főnöknél... Nyilván akkor tagadok, de a végén úgyis én csinálok pics.t a számból. Ezt már benéztem, tudom, pedig csak jót akartam, és az ellenkezője lett belőle.


Mi lenne a helyes?


2016. júl. 27. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Legkozelebb senkinek ne jarjon el a szad igy. Egyszer en is elmondtam valakinek es szetkurtolte. Termeszetesen a fonok kicsinalt a kovetkezo 2 honapban ...


Remenykedj benne, hogy a kollegad nem szol a fonokodnek.

2016. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a felmondásban meg lehet jelölni az időpontot. Nem feltétlen az aláírás/közlés napja az... Így segítenél az új kollégának, a főnökségnek sem tennél keresztbe, te meg mehetnél a magad útján. Sztori vége.
2016. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha túl hamar szólok, még jól "bosszút is áll" a főnök, inkább nem. Nem akarok egy idegbeteg augusztust, hogy még utoljára jól megszivassanak, pláne úgy hogy külföldre megyek ezután. Nem egy tündérmese ez, sajnos taktikázni kell.
2016. júl. 28. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!