Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megyünk kirándulni és melltart...

Megyünk kirándulni és melltartóba aludjak?

Figyelt kérdés

Egy hetes kirándulásról van szó.Kicsi a mellem,szivacsos melltartót hordok és szégyellem,mert mindenkié akikkel megyek sokkal nagyobb mint az enyém.

Még a szobák nem tudom hogy lesznek beosztva lányok előtt levenném de ha a fiúk észrevennék egy hónapig arról beszélnének ,hogy mennyire kicsi és nem szeretnék kockáztatni,viszon melltartóba aludni egészségtelen és kényelmetlen.Mit tegyem?!

14\L


2017. márc. 3. 19:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Viszont*tegyek**
2017. márc. 3. 19:28
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Hátén még olyan iskola kiránduláson nem voltam, ahol koedukált szobák lettek volna... :O

Igaz, mellem se volt sok 14 évesen... :D Most meg C-s. Szerintem lazulj le, még simán megnőhet. Ha meg nem, legalább nem fog lógni, és fájni a hátad tőle.

2017. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lipton18 válasza:
100%

A fürdőben öltözz át, ha nem szeretnéd, hogy lássanak mások. De egyébként nem hiszem, hogy egy szobában lennétek a fiúkkal.

Amúgy meg nincs mit szégyellni rajta! :)

2017. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lányokat nem tesznek össze fiúkkal 1 szobába, szóval megnyugodhatsz, nem kell a fiúk előtt szégyellned. amúgy ha mindenképpen takargatni akarod, akkor vegyél egy olyan topp szerű melltartót, abban kényelmes az alvás

[link]

2017. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy tök jó melltartó, ami a képen van. Szerintem sokkal szexibb, mint az átlagos melltartók. A melled miatt meg ne aggódj. Nem baj, ha kicsi a melled, nem tehetsz róla. Így nézel ki. Valakinek hosszabb a karja, valakinek rövidebb. Valaki magasabb, valaki alacsonyabb. valakinek kisebb a melle, valakinek nagyobb. Akinek baja van vele, az nem fogja fel, hogy nem tehetsz róla, hogy ekkorára nőtt, és kb. annyira vagy hibás ebben, mint abba, hogy kék a szemed (pl.). Azaz semennyire. Akinek baja van a testeddel (legalábbis a tűrhető határon belül), azt kerüld el! Ha egy leendő fiú fog belekötni a melledbe, akkor jobb ha rögtön ott is hagyod. Aki udvarlás helyett elkezd ócsárolni, az nem való partnernek.
2017. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Strandra vagy uszodába, akkor be sem teszed a lábad osztálytársakkal a jövőben-5-20 év múlva sem, ilyesmi miatt?

Szerintem ismerd fel magadon a szépet és ne méreteivel foglalkozzál meg másokéval, hanem az összképpel.Mindenkihez más illik és ez így természetes bár van pár félőrült, aki műtéttel kapálózik ellene, de egészségére, akár szó szerint is-sajnos sokszor.Aztán meg 14 évesen semmi sincs lezárva a fejlődésedben ;)

Továbbá a többi lány előbb utóbb úgy is kifecsegi a fiúknak...vállald magad és megszűnnek a szorongásaid is legalább.

Amúgy, miért hiszik a lányok, hogy beválik a trükkös melltartó, pláne nyáron :DDD

2017. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

S ha simán lefekvéskor takaró alatt leveszed, leteszed, s mikor kelsz fel felveszed? Nem teljesen értem a helyzetet, ha lefeküdtél, takarótól nem látják.


Nem lesznek vegyes szobák, de lányok előtt se muszáj levedd, fürdőben vagy pokróc alatt is kivitelezhető.



Amúgy meg 14 évesen nem emlékszek hogy cikiztük volna a kis mellűeket, lehet ha 4 év alatt ennyit változott a világ, de az hogy kicsi a melled, az nem szégyellni való, vagy csúnya.


Nyugi van :), Nekem az ilyen dolgok amikre utoljára gondolok, hasonló helyzetben tuti 2 perccel vetkőzés előtt jutna ez eszembe hogy na most mi legyen.

2017. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egészségtelen persze, de attól, mert egyszer magadon hagyod éjszaka még nem lesz semmi bajod. Én is aludtam már melltartóban, amikor átmentem valakihez, számomra nem is volt kényelmetlen.
2017. márc. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. márc. 5. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!