Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy vegyük rá a tanárunk...

Hogy vegyük rá a tanárunk hogy ne erdélybe akarjon minket vinni kirándulni?

Figyelt kérdés
Az osztály többsége (25 főből 23 fő) nem akar erdélybe menni, mi inkább itt Magyarországon kirándulnánk, vagy nyugat felé. De a tanárunk hajthatatlan. Az igazgatóval a héten fogunk beszélni ha nem tudjuk meggyőzni. Hogyan győzzük meg?
2016. ápr. 25. 20:25
1 2
 1/12 eznemlényeges ***** válasza:
14%
Sehogy, jó lesz Erdély, főleg ha isztok jó kis pálinkát
2016. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván érvekkel. Szedjétek össze az indokokat, hogy miért nem jó. Ezen érvekkel alátámasztva kénytelen lesz megfontolni a dolgot.
2016. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha a többség nem akar, akkor tényleg az igazgatót kell keresni. Vagy a szülők fogjanak össze.

#1-es válaszolóra ne hallgass, nem ő dönti el hanem ti hogy hova akartok menni.

2016. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Az osztályt dönt arról mindig, hogy hova menjenek. Ha 23 fő nem akar menni, akkor szimplán nem megy és lefújják. Semmi sem kötelező.

Amúgy Erdély jó hely!!!

2016. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Miért mi a baj Erdéllyel? Én voltam osztállyal ott és nagyon jó élmèny volt. Rengeteg a látnivaló nagyon sok program volt. Voltunk Olaszországban is, az nem volt ennyire jó mert egész nap feküdtünk a tengerparton és mindenki folyamatosan ivott. Tényleg nem akarok bunkó lenni de a tanárotok megszervez egy kirándulást egy nagyon jó helyre ti meg az igazgatóhoz akartok menni mintha valami nagy szemétséget csinált volna, ezért megérddmelnétek hogy ne vigyen el sehova.
2016. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
erdély tényleg nem nagy szám, főleg hogy romániában van és az utak minősége sem jó. meg puritán életmód van. a legtöbb aki isteníti az még vagy nem volt ott vagy szép helyen nem járt!
2016. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Erdélybe én se mennék, inkább a Mátra azért az csak itt van meg olcsóbb is lenne nektek biztosan. Nem kellene annyit utaznotok sem.
2016. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyet nem kozosen kellene eldonteni? Vagy szavazas? Vagy a tanar megmondja, hogy van ez a lehetoseg es aki akar megy, aki nem ez nem?

Amugy ha megkerdezhetem mi a gond Erdellyel? Termeszetileg ossze sem hasonlithato, Erdelyben ha kitesznek barhova, mesz 30-50 kilometert es gyonyoru helyeket talalsz, mig Magyarorszagon mehetsz vagy 200-300 kilometert tiszta siksagon. Ha az epitett orokseget nezzuk, megtortenhet, hogy Magyarorszag jobban all, de Erdely szinesebb, valtozatosabb. A Nyugattal nem hasonlitanam, mert az eleg tag fogalom.

2016. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%

Szerintem csak közölni kell vele, hogy mit akartok és kész. Ha a ti pénzetekbe kerül a dolog, egyértelmű kié a döntés lehetősége.


Másfelől viszont Erdély remek hely, csak vigyázzatok a medvékkel, hallottam már eltűnt, megzabált emberkékről.

2016. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És a tanárotok komolyan gondolja, hogy ha esik, ha fúj, ő majd elvisz kettő darab diákot Erdélybe kirándulni? Sok esze lehet. Forduljatok az igazgatóhoz, hogy beszéljen a fejével, mert a kirándulás célpontját közösen dönti el az osztály, és ha 25-ből 23-an nem akarnak valamit, azt komolyan kell venni.
2016. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!