Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek a kedvenc tanáromna...

Mit vegyek a kedvenc tanáromnak év végére?

Figyelt kérdés
Tudom, még messze van az év vége. 9. osztályba járok és a kedvenc tanáromnak szeretnék vmi olyat, amitol nagyon meghatodna és persze nagyon tetszene neki. Irjak nei egy koszono levelet? Ezen kivul mit lehetne meg neki venni?
2017. márc. 7. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

ha jövőre is tanítani fog akkor szerintem inkább semmit. Max ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor egy pár soros levelet amiben megköszönöd neki, de (személyes) véleményem szerint nem kéne.


egyébként én 8adik végén a kedvenc tanáromnak akit anyámként szeretek még mindig egy tollat vettem, amibe bele gravíroztattam 4 szót (amit tőle tanultam és tudtam, hogy fontosak számára is)

2017. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!