Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot adhatok a...

Milyen ajándékot adhatok a kedvenc tanáromnak a ballagásunk során?

Figyelt kérdés

Február van, hihetetlenül gyorsan röpül az idő. Sajnos lassan elballagok, elválok az összeszokott osztályközösségemtől – és valószínűleg a kedvenc tanárom sem tanít többé.:(

Arra gondoltam, hogy ballagáskor, vagy utána, adnék neki valami kis emléket – úgy érzem én is a kedvenc diákja vagyok.:)

Egyik könyvesüzletben láttam, egy ,,Legkedvesebb tanárom" című kiskönyvet, amelyben a tanításról/tanárokról szóló idézetek vannak.

Jó ötlet? Valaki más ajánlatot tud?

És még egy dolog... Év végén megérné hozzáfordulni egy beszélgetésre? :)



2016. febr. 6. 18:13
 1/2 ciccca baba válasza:

Én úgy gondolom, hogy egy könyv mindig jó ötlet, ha sikerül eltalálni azt amit szeret az illető.

De esetleg megveheted neki a kedvenc borát.

És a könyv mellé, ha gondolod, vehetsz neki valami nagyon finom és különleges édességet. Nem tudom, hogy hol laksz, hová jársz suliba, de a legtöbb nagyobb városban van csokibolt, ahol igazán különleges dolgokat lehet kapni.

2016. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a könyv jó ötlet.Adhatsz mellé valami személyesebbet is.

Szerintem megérné beszélgetni vele év végén.Ha tényleg a kedvenc diákja vagy akkor nagyon szívesen fogja venni.

2016. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!