Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet ilyen hihetetlenül...

Hogy lehet ilyen hihetetlenül bunkó osztálytarsamnak elmondani, hogy megértse?

Figyelt kérdés

Ebben az évben jött egy új srác az osztályba, aki tudtommal azért jött el az előző iskolájából, mert túl sokat lógott, meg verekedett valakivel. Még meg is bukott, talán nem is egyszer, mert most 19 éves (és tizenegyedikesek). Szóval gondolom nagyjából le lehet vágni, hogy milyen ember.

Még annyit hozzá tennék, hogy senkiről nem száll le és ilyeneket csinál:

- Mindenkit lenéz, aki nem olyan, mint ő.

- Egyfolytában trágár szavakat használ, ezekkel a szavakkal előszeretettel illeti a tanárokat is.

- Amikor egyszer szombaton be kellett jönni, csak addig jött be, amíg elvitte azt, amit otthagyott. Voltak, akik megpróbálták meggyőzni, bogy maradjon, mert hülyeséget csinál és azzal a mondattal távozott, hogy van jobb dolga is, mert inkább a barátnőjével tölti szívesebben az időt, mint olyan nyomikkal, mint mi.

- Amikor írunk dogát nagyon sokszor mindent üresen hagy, amikor meg feleltetni akarják, átvált passzív-agresszív módra, hogy biztos nem fog, mert semmit nem tud.

- Kihallottam, amikor a haverjaival beszélgetett és azt mondta, hogy anno, amikor volt gólyatáborban, 2 napos volt és a lenyomibb osztálytársukat másnap úgy keltette, hogy leöntötte hideg vízzel.

- Illetve egyszer tesi előtt átjött hozzánk, hogy mutogassa magát, hogy mennyire jó teste van...

Mindegy még hetekig sorolhatnám.


Elmeséltem szüleimnek, ők azt mondták, hogy meg kéne ütnöm és csak nem üt vissza egy lánynak. Hát mit mondjak? Nem kockáztatom meg, meg akkor hátha engem rúgnak ki vagy mit tudom én.. Bár a tanárok ígyis úgyis tudják, hogy ő milyen és tudnák, hogy nem én provokáltam, de akkor is.. Amúgy sem vagyok verekedős fajta, elég nyugodt természetű vagyok. Csupán nyugalmat szeretnénk, ami azóta nincs, hogy ő jött. Jó, volt 2 amúgyis sokat hangoskodó srác az osztályban, de amikor jött ez a srác, akkor még jobban elrontotta őket és szoktam lárni, hogy ők hárman suttyomban cigiznek, pedig az a 2 srác előtte ezt sosem tette. Ez az új srác meg ugye már elmúlt 18 és akármikor tud venni nekik is..

Amúgy vicc.. Páwa a gyerek. Azt hiszem ezzel is mindent elmondtam. Kb a kinézetével többet törődik, mint az eszével..

Nos igen, a kérdés az, hogy az ilyen emberek miből értik meg azt, hogy egy normális ember nem így viselkedik..


2017. márc. 8. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen nálunk is volt...egyszer valamiért le kellett hajolnom, és a hülye osztálytársam állat módjára gyakorlatilag meghágott a levegőben. Akkor még nem mertem szólni neki, mert 3 évvel volt idősebb, és valamiért féltem tőle. Na aztán kiborult a bili...mert minden lányra szexmániásan nyomult, gondolta, velem is eljátszhatja, hogy simizhet stb...de akkor órán felkiáltottam, és úgy néztem rá, mint egy szatírra...na akkor leállt. És még utána azt kérdezte, hogy "miért utasítottam el" wtf...ezzel nem lehet sok mindent kezdeni. Határozottság és erős erkölcsi értékrenddel kell rendelkezni.
2017. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
25%
Mi a jó sz*r közöd van hozzá, hogy mit csinál? Milyen szüleid vannak neked? Üsd meg? Miért is? Mi a halálnak ütöd bele az orrodat másnak a dolgában? Hallgatóztál? Milyen jogon? Miért nyomulsz rá? Öcsém azért te sem vagy egy falvédős csaj!
2017. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Ott se lesz sokáig, ne is törődj vele. Volt ilyen osztálytársam 2 hónapig.... ja és persze hogy képzeled hogy idegesít meg semmi közöd meg egyéb közhelyek
2017. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!