Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak vele és ő miért...

Mit csináljak vele és ő miért utánoz?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akit először nagyon szerettem meg minden aztán rájöttem, hogy igazából rettenetesen untat és még finoman szólva nem is egy észlény. Ha tesin játszunk valamit, egyszerűen csak áll a pálya közepén (jó esetben a szélén) és rágja a körmét, tulajdonképpen az ő dolga, csak kezd nagyon idegesíteni, hogy hátráltatja a csapatot... ezzel lenne a kevesebb bajom, de ha én kitalálok valamit elkezd utánozni és egyszerűen baromi idegesítő tud lenni. Én próbálok nem bunkó lenni vele, de nagyon nehéz. A legnagyobb baj, hogy még meg sem tudom mondani neki hogy nem kérek a társaságából, mert nem esik le neki. Hogy közöljem vele, hogy ez így nem okés vagy hogy kezdjen el változtatni ezen?

2017. márc. 12. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért rágta a körmét, mert feszült volt, és lehet azért utánoz, mert a kedvedben akart járni. Szerintem még várjál vele.
2017. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesin én is álldogálni szoktam. Tudod miért?

Alapból én vagyok az utolsó ember, akit valamelyik csapatba választanak. Először próbálok mindig aktív lenni, rohangálok, üresben vagyok, de olyan szinten sz*rik rám mindenki, hogy még csak le se akarnak fogni, labdát sem kapok soha, sőt! Van amikor véletlenül hozzám kerül a labda, akkor félrelöknek és el is vették. Úgy érzem, útban vagyok, direkt úgy szaladgálnak mellettem, hogy ha nem megyek arrébb, nekem jönnének. Ezután szoktam feladni és inkább megállok a pálya szélén.


17/L

2017. márc. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom, erről nem te tehetsz, viszont nekünk valami csoda folytán egész cuki osztálytársaink vannak, akik még nekem is passzolnak, biztos vagyok benne, hogy neki is passzolnának, ha egy kicsit is aktívabb lenne. De, mondom ez az ő dolga, inkább az zavar, hogy utánoz mindenben, például az írásmódomat, stítusomat, hogy melyik színeszbe vagyok éppen szerelmes stb...
2017. márc. 12. 10:03
 4/4 anonim válasza:
Szerintem szerelmes beléd... :))
2017. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!