Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan értessem meg vele...

Hogyan értessem meg vele minden sértődés nélkül hogy szálljon le rólam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki folyton mellém ül, be nem áll a szája, nem érdekli a tanulás, trágár szavakat használ (néha még a tanárok felé is), speciel obszcén témákról kezdett el múltkor beszélni egy másik oszt.társammal. Már annyira kellemetlenül éreztem magam helyettük is, hogy inkább otthagytam őket.

Tegnap pedig direkt máshova ültem, ő meg odajött mellém. Folyton hívogat, ahelyett hogy mondjuk rámírna neten. Sőt, volt egy olyan beszélgetésünk, hogy megkérdezte, hogy akarok-e cigizni, mire mondtam hogy nem (de előtte ezt már elmondtam neki vagy százszor), mire mondta hogy akkor ideje elkezdeni. Csak annyit mondtam neki, hogy kösz de nem. Egyszerűen annyira buta, értetlen és unintelligens ez a csaj, hogy már nekem is fáj.

Nem akarok vele összeveszni, ezért nem küldtem még el melegebb éghajlatra, az így is nagy büntetés hogy még 1 évig az osztálytársam lesz..(hacsak meg nem bukik)


2016. szept. 22. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudod neki megmondani ezeket nagyon határozottan, de udvariasan? Pl.: bocs, de nem akarom, hogy ideülj. Nem tetszik a trágár beszéd. vagy ha felhoz valamit: nem értek egyet. Az a legjobb, ha ellenvéleményed van, azt a buták nem tudják kezelni, főleg, ha intelligensed mondod el, nem bántóan.
2016. szept. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!