Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi bajuk van az embereknek a...

Mi bajuk van az embereknek a rockkal, metállal?

Figyelt kérdés
Ma órán a külföldi tanárral zenéket hallgattunk és mi raktuk be a zenéket. És viccből (azért mondom hogy viccből mert tudtam hogy lefogják hurrogni)beraktam egy Tankcsapda-mennyországot és úgy elkezdték fujogni mintha valami sátánista zenét raktam volna be. Aztán az osztálytársaim úgy beszéltek rólam mintha valami Bódi Gusztit raktam volna be.A lányok meg ilyen mainstream,nem is értik a szöveget,értelmetlen a szöveg,csajokkal adják el a zenét stb.. Meg amikor a ének tanár mondja hogy "Van Rap,Klasszikus zene,Opera,Heavy Metal" A metálon mindig egy kicsit röhögnek.....

2017. márc. 14. 14:20
1 2
 11/11 Tom Benko ***** válasza:
@4: Érdekes, addig a rockerek körében nem volt zsidózás, cigányozás, igénytelenkedés, amíg a Kárpátia be nem hozta a gagyit. Voltak fasisztoid zenekarok, de azopk tipikusan oi/hardcore zenét játszottak (magozott cseresznye, egészséges fejbőr, divízió 88, mosoi, stb) éppen csak a tudatlan barmok keverték össze őket a metálosokkal.
2017. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!