Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szóltok be a csúnya...

Miért szóltok be a csúnya embereknek? Miért nevetitek ki őket?

Figyelt kérdés
Rengetegszer van olyan, hogy megyek az utcán és beszólnak, hogy úristen, de ronda vagy és jól kiröhögnek. Szerintetek nincs elég bajunk így is? Miért kell minket folyton piszkálni?

2017. márc. 4. 19:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és nem, a smink nem dob rajtam, sem a csinos ruha.
2017. márc. 4. 19:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert primitívek..Tudom,hogy könnyű mondani,de sz@rd le.
2017. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet megszokni, pedig már milliószor hallottam.
2017. márc. 4. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell általánosítani, mert szerencsére vannak értelmes emberek is és nem szólogatnak be az utcán másoknak.


A válasz egyszerű: Ennyire ocsmány világban élünk. Mindenki "menőbbnek" hiszi magát a másiknál, és úgy is viselkedik.

Pedig több mint a háromnegyede aki így viselkedik és vélekedik magáról, hogy ő kiváltságosabb a többinél, egy önbizalomhiányos, önértékelési problémával küszködő egyén.

Aki így leplezi azt hogy ő lelki szegény.

Egyet tudok tanácsolni húzd ki magad és az egyik füleden be a másikon pedig ki. És mosolyogj rajtuk..

2017. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember is állat. Az csak illúzió, hogy civilizált.
2017. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én senkinek se szoktam beszólni. Egy egy olyan emberen meghökkenek akin vakolat mennyiségű smink van, az taszító. De ha valaki simán ronda annak ahogy írtad van elég baja többiek nélkül is.
2017. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen biológiai oka lehet, de elég undorító dolognak tartom. Régebben velem is sokszor előfordult, most már ritkábban. Az ember nem tudott teljesen elemelkedi az állati szinttől, és ezt sokszor meg is lehet figyelni.
2017. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez csak egy elmélet, és nem tudom mennyire igaz, de a nevetés és a humor okát sokan annak azonosítják hogy az ember elkülöníti magát a rossztól. Azért nevetjük ki a buta rajzfilm karaktereket és esetleg a buta embereket is mert magunkban örülünk hogy mi nem vagyunk olyanok.

Ez megmagyarázná ezt is hogy a kevésbé kultúrált lények miért nevetik ki a rondákat. Hiszen magukba örülnek és próbálják elkülöníteni magukat.

Nekem csak az a problémám van ezzel az elmélettel hogy sok esetben a humor szándékosan abból jön hogy az ember magára ismer kisarkított formában egy-egy filmben, viccben vagy bármiben. És akkor is nevetünk. Szóval aki a fenti elméletet kitalálta az erre adhatna választ.

2017. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Unicum16 válasza:
Nyugi én is átélem ezt sajnos... :"(
2017. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!