Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem bírom tovább azt, amit...

Nem bírom tovább azt, amit velem művelnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, hatodik éve lakom lakásotthonban. Nem olyan rossz de persze nem kívánom senkinek, hogy ide kelljen kerülnie. Főleg ahogyan én kerültem ide, hogy elvettek a családomtól 11 éves koromban.

Az, amit velem tegnap este itt műveltek, szinte már emberkínzás.

Két gyerek bejött a szobámba, és olyan dolgokat mondtak nekem, amiket senkinek nem kívánok átélni.

Amiket a fejemhez vágtak, az mind hazugság de akkor is nagyon fáj és mélyen érintett.

Mindig is odafigyeltem a megjelenésemre, nagyon piperkőc vagyok. Ezt is a fejemhez vágták. Azt állították, hogy meleg vagyok és kezeltessem magam. Az anyukámat szidták és a nagymamámat, akit nagyon szeretek. Szóltam a nevelőnek, az meg nyomta a hülye laptopját és amikor mondtam neki, hogy most állítsa le a gyerekeket, a következőt mondta: ,,Húzzál be a szobádba, mert széttépem a szádat".

Ma nem tudok telefonálni senkinek, még z otthonvezetőnek se, mert ma ünnep van. Akkor mit tegyek. Hívtam aput, ő is ellenem fordult, azt mondta viselkedjek, mert leszedi a fejem. Ha az apám se véd meg, akkor már végképp nem tudok mit csinálni. Ez nem állapot. Olyan lelki beteg vagyok, hogy ilyen még sosem volt. Mintha a tőrt forgatnák a szívembe. Nem tudok mit csinálni. El kell viselnem. De nagyon nagyon kegyetlen ez a helyzet.


Kérlek, hogy segítsetek. Adjatok tanácsot vagy bármi lehetőséget kínáljatok fel. Mit tudok csinálni?



2017. márc. 15. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Legkozelebb amikor bejonnek pofazni, a hangadot szo nelkul teljes erobol pofanvered, es amikor a foldre kerul jo alaposan megrugdosod.


Vagy szenvedsz tovabb.

2017. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál az alapján egy áldozat típus vagy.

Valamit meg kell még tanulnod. Ki kell tudnod állni magadért minden helyzetben.

Erre még nem vagy képes és utólag szaladgálsz panaszkodni mindenkinek. Ezért történnek ezek az esetek hogy ezeket megtanuld.

De ésszel kell csinálni.

Nem azt mondom mint az előző hogy verd ki a fogát mert abból is bajod lehet (8 napon túl gyógyuló és akkor még el is ítélhetnek). Hacsak nem bántalmaznak mert akkor jogod van úgy megvédeni magadat.

De leordíhatod a fejét a helyéről erélyesen.

Ha nem tanulod meg megvédeni magad ott és akkor amikor problémád van akkor ez fog ismétlődni egész életedben mert mindig lesz valami hasonló.

Egy évet kell kibírnod és utána már nagykorú leszel és elmehetsz onnan azonnal pl külföldre dolgozni.

2017. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben a helyzetben nem nagyon tudsz mit tenni, azon kívül, hogy visszaszólsz, ahogy csak tudsz. Bár ez valószínűleg nem állítaná meg őket. Én is átmentem hasonló (kevésbé komoly) "piszkálódáson". Egy idő után már nem érdekelt, nem figyeltem oda, és nem reagáltam. Hamar abba hagyták, mert így már nem volt olyan "vicces"
2017. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!