Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Piszkálnak, megaláznak a...

Piszkálnak, megaláznak a suliban és már nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. 6.-osztályos. Legtöbben 13-14 évesnek tippelnének:Az átlag szerint nagyon szép vagyok (nem tartom magam annak) divatosak a ruháim,de nem ***ancosak. A 7-8. Osztályos lányok egyszerűen kikészítenek, hihetetlen néha miket mondanak nekem (k**va,"jó lenne ha végre megd öglenél" elkényeztetett p**sa" stb...)Pedig mindenkivel a lehető legkedvesebb vagyok,de mindneki elítél... legtöbbek szerint féltékenyek (sok fiúnak tetszek) na a lényeg: önbizalmam szinte semmi nincs miattuk,van hogy egy egész éjszakát végig sírok mert egyszerűen nem hagyják hogy boldog legyek... bárhova megyek kiröhögnek és beszólogatnak ( tanároknak szóltam mert egyszer elvették a telefonom és lehúzták a wc-n. Nem hittek nekem.) Mit tehetnék?

2017. febr. 23. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, hogy igazi a kérdés. :P

Ha ezt teszi valaki, és te jelented a tanárnak, akkor az több tevékenységet és kivizsgálást von maga után, mint a "nem hitték el". :)

2017. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Nem azt kell nézni,hogy mit mond hanem ki mondja!

Egyébként sok kitartást kíván maga után,mert ez ellen gyökeresen nem lehet tenni sokmindent...

Amit a tapasztalatomól tudok mondani az az,hogy vedd figyelmen kívül(nézd levegőnek)őket.

Ne állj szóba velűk semmikép!

Kerüld el őket messziről!

Esetleg oszd meg további tapasztalaidat hátha könnyebben tudunk segíteni.

Üdv egy sorstárs! :)

2017. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha igaz a kérdés, akkor a teló miatt a szüleidnek jellene lépni hivatalból, mert nem kis érték, neked pedig szerintem iskolát kéne váltani, regenerálódni lelkileg, kicsit nagyszájúnak lenni, és MEGVÉDENED MAGAD! De akivel ilyet megtesznek, akkor az nagyon naív, és túl mimóza! HA! igaz a kérdés, és tényleg nem kitaláció, akkor magadon is változtatnod kell, mert nem lehetsz örökké ennyire mimóza, ha megütnek üss vissza, ha beszólnak, ugyanolyan hangnemben szólj vissza, és a telód miatt megtehetitek a feljelentést. A szüleid is (bocsi) birkák, hogy nem lépnek ez ügyben, és mindezt elnézik. Pont ezért gyanús az első kommentelőnek is a kérdés.
2017. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megkeresed a hangadót, és pofán vágod.
2017. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A telefonos csak példa volt, nem az a lényeg (amúgy is vízálló és egy kis felújítás kellett csak)

Szüleimnek nem merek szólni

2017. febr. 23. 17:17
 6/18 A kérdező kommentje:
Igenis igaz, egyszerűen nincs bátorságom visszaszólni!!megütni még nem ütöttek.
2017. febr. 23. 17:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocs, de te is egy birka vagy, hogy szüleidnek nem mersz szólni. Miért? Megvernek? Így már érthető, hogy miért pont te lettél a célpont az ellenség szemében. Ha szüleid nem tudnak róla, akkor sajnálom de el kell viselned. Bár így meg is érdemled, hiszen hiába adunk mi tanácsokat, úgysem fogadod meg egyiket sem, te ez a fajta lehetsz. Ha pedig megfogadod, akkor tedd meg, igenis védd meg magad ész szólj a szüleidnek!!!
2017. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igen, az életnek van egy ilyen oldala, de hogy szokták ezt mondani? Akinek a véleménye számít azét hallgasd meg, akinek meg nem számít azt sz@rd le.
2017. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A telefonos meg miféle példa, mikor tényként írtad ki? Idézlek: "tanároknak szóltam mert egyszer elvették a telefonom és lehúzták a wc-n", most akkor lehúzták a telód a wc-n vagy nem húzták le?
2017. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Friedrich Schiller ezt tanácsolta a szülőknek:

Vedd ki a gyereked olyan iskolából, ahol gyűlölik, vagy nem szeretik. Megnyomorítják."

2017. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!