Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az idősebb...

Mit csináljak, ha az idősebb csajok megvernek?

Figyelt kérdés
9.- es fiú vagyok és pår 11.- es csaj rendszeresen megver, de nem akarok szólni senkinek mert elég ciki. Nemtudom, hogy miért csinálják, semmit nem tettem ellenük, egyszerûen csak elkezdték. Légyszi segítsetek!!!

2017. márc. 16. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
huuu kemeny csajok lehetnek, elerhetoseg???
2017. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korban csak úgy passzió az ilyen szórakozás, próbálgatják a hatalmukat, meddig mehetnek el ilyesmik. Ne te legyél a szenvedő alanya. Legjobb lenne, ha a szülőknek szólnál, aki felkeresi az igazgatót, tanárokat azzal, hogy kék foltokat talált rajtad és nagyon nehezen tudta belőled kikényszertíteni a választ.Így nem ciki, mert neked gyerekként kutya kötelességet a szüleidnek elmondani miért vannak rajtad sérülések, akár a rendőrség is bevonható ilyenkor.
2017. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért elég érdekes hogy néhány nálad alig pár évvel idősebb csaj neked támad. Persze nem gáz ha többen vannak és úgy támadnak különféle eszközökkel, ha meg te megvéded magad és visszaütsz akkor ők mennek sírni hogy vered a lányokat és téged köveznek meg.

Én jelenteném ezt az igazgatónak hogy rád szálltak az idősebb lányok, és a szülőket is bevonnám ebbe, ha nyomai vannak a bántalmazásnak akkor szülőkkel szépen rendőrségi feljelentést kell tenni ha az iskola nem lép semmit.

Lehet hogy elég ciki a dolog, de nem szabad annyiban hagyni a dolgot.

2017. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, azért ha rendszeresen bántalmaznak, én biztos hogy visszacsapnék rendesen, mintha férfiak lennének... haver, járj kondizni, futni, állj ki magadért!!!
2017. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Add meg a nevüket. Jelentsd föl.
2017. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb vigyél magaddal egy ragacsos töltelékkel töltött szódásszifont és adj nekik, ami a csövön kifér;)

Vagy ha nagyot akarsz adni, akkor egy apróbb vödör tintával-festékkel öntsed nyakon őket :D

Esetleg felveszel kesztyűt és kívül vastagon bezsírozod, aztán adsz a pofájukra-hajukra :DD

Lehetne még felrázott 2 literes kólával locsolni őket, ragadjanak csak a szemétségtől:DD


Hiába szólsz tanárnak-szülőnek, átmeneti békét elérsz és annyi, kezdődik újra idővel.

Állj a sarkadra és legyél férfi, adj nekik keserű emlékeket;)

2017. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
am kamu az egesz nem jottok ra?? kis kanos gyerek felizgul ha arra gondol hogy csajok elverik s alazzak, es az is felizgatja hogy kiirta ide ezt a kamu szart.
2017. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!