Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehet egy tanár, ha a...

Mit tehet egy tanár, ha a diákja megfenyegeti?

Figyelt kérdés

Ha nem mehet ki óráról, akkor megpofozza, többször odament kirúgta alóla a széket.

Most nyilván sokan azt gondoljátok az ilyen nem menjen tanárnak, de sajnos nem ilyen egyszerű a képlet szerintem.


2017. márc. 19. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Óra után megy az igazgatóhoz, a diákot kicsapják és akár fel is jelentik. Az ilyen diákot hülyeség nem kicsapni, aki a tanárokkal így bánik, valószínűleg a társait is terrorizálja.
2017. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy az igazgató őt védi, mert kisebbség. Innentől kezdve nincs kiút. A mondat, ami elhangzott: "szívesen bele...rnék Önnek a szájába.
2017. márc. 19. 13:47
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha ezek után az igazgató őt védené, én biztos felmondanék. Bár nem tudom, mennyire könnyen tudna a tanár utána munkát találni, úgyhogy lehet, hogy ez patthelyzet.
2017. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"A mondat, ami elhangzott: "szívesen bele...rnék Önnek a szájába."


A válasz:


Én is szívesen beleszarnék a szádba, te tetves terrorizáló mocskos féreg! Azért kapom a fizetésemet, hogy tanítsak, nem azért, hogy egy nálam évtizedekkel fiatalabb gyerek terrorba tartson! Az alól rúgd ki a széket, aki te alólad is kirúgta, de ahhoz túl gyáva vagy! Azon vezesd le a feszültséged, aki ártott neked, ne tanárodon, aki csak a kötelességét végzi!

2017. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmit mondtam volna a tanár helyében.
2017. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Ahol az ismerősöm dolgozik, ott a kisebbséget fel szeretnék zárkóztatni, integráltan oktatnak. Vannak bűnözők, mentális problémákkal küzdők, pszichológiai problémák, hátrányos helyzet. Soroljam még? Sajnos máshol nem kap munkát, úgyhogy nem tudom, mi lesz.
2017. márc. 19. 14:33
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az üzenetet átadom majd.
2017. márc. 19. 14:34
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze #4-es, csak aztán majd családostól jön vissza lerendezni.
2017. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Na és? Akkor megvernek. De azt tudják, hogy olyanért vernek meg, ami teljesen jogos felszólalás volt, és az ő gonosz viselkedésük miatt pont hogy ŐKET lehetne megverni. Én nem tettem semmi rosszat, csak kiálltam magamért."


Elég ennyit mondania. Nézd, ha egy országban ha a normális emberek félik megfékezni a bűnözőket, akkor annak sokkal rondább vége lesz, mintha fellázadnak ellenük. És ez nem csak a cigánybűnözés megfékezésére vonatkozik, hanem akármilyen fajta iskolai vagy munkahelyi terrorra, akár a cigányok részéről, akár a jobbikos lázadók részéről, mert ők is tudnák ám elég nagy hülyeségeket elkövetni. Ha egy országban a hülye és rosszindulatú emberek hangoztatják a szavukat, és a birka népség őket követi (és még el is hiszik, hogy éppen a rossz ellen lázadnak), akkor az az ország tönkremegy.

2017. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez nem magadért kiállás, hanem öngyilkosság. Szerinted érdekelni fogja az ilyet hogy visszaszóltál neki? Nem, sőt valószínűleg azt várja hogy visszaszólj neki, hogy aztán erre hivatkozva fenyegetőzzön. Azzal hogy visszaszól neki semmit nem ér el senki, az ilyet fejbe kellene lőni és elásni, az össszes többivel együtt.
2017. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!