Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha néhány osztálytá...

Mit tegyek ha néhány osztálytársam sátánistának nevez és most mind tör rám a sírás?

Figyelt kérdés
Kb. 1 honapja kezték. Az egész alapja az,hogy érdeklődök a természetfeletti dolgok irant. Eddig nem érdekelt, hogy mit mondanak de ezelőtt egy nappal elmondtam az anyukámnak és azota egyfojtába jön rám a sírás ha arra gondolok. Eddig semmi bajom nem volt és most se veszem fel ha azt mondják, hogy sátánista. Miért tör rám a sírás mégis?

2017. márc. 23. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A gyerekek gonoszak tudnak lenni és sokmindenkiben benne van a csufolódásra való hajlam ebben a korban. Emlékszem egyszer felvettem egy szemüveget, hogy mit szólnak hozzá és utána hetekig pápaszemesnek csúfoltak. Érettebb fejjel azt tudom tanácsolni, hogy dedósozd le őket. Attól be fognak kussolni ...vagy mond azt nekik, hogy ha így csúfolódnak a végén tényleg utánaolvasol, hogy lehet leszárítani a kukijukat (vagy a mellüket, ha lányok) :D :D
2017. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megvigasztaltál. Nevettem egy jot azon, hogy utánanézek hogy lehet leszáritani a kukiikot (fiúk).
2017. márc. 23. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
:)
2017. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sátánisták pont hogy nem hisznek természetfeletti dolgokban, és az ember érdekeit nézik. Ezt azért közöld velük.
2017. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
A sátánisták nem hisznek a természetfelettí dolgokban? Hát a sátán kicsoda? Jóska a szomszéd zöldségesból?
2017. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Sátán az erős és független embert jelképezi, ne úgy képzeld el, ahogy abban a mesekönyvben írják.
2017. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sátán a bibliában először említett lény, egy olyan, Isten ellen lázadó, bukott angyal, aki Isten és az emberiség ellensége, maga a gonosz. A sátánnak szellemi értelemben hatalma lehet bizonyos, a biblia szerint bűnnek minősülő cselekedeteket elkövető emberek felett.
2017. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!