Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korai férfias kopaszodás...

Korai férfias kopaszodás visszafordítható? Két oldalt eléggé megritkult a hajam, néhány szál maradt, de nagyon kilátszik a bőr. Ha elkezdek rá gyógyszert szedni még vissza nőhet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
sajnos ez genetika. Évtizedek óta próbálkoznak ez ellen tenni, de semmilyen sikerrel. Ma erre egy megoldás van, a hajbeültetés. Van millió készítmény, olaj, kezelés, gyógyszer, de ezek mind arról szólnak, hogy lehúzzanak anyagilag. Olyan ez kb. mint a kövér nőknek a csodabogyó, amitől majd le fognak fogyni...
2016. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Erdekes, mert nekem visszanott. Csak sajnos nem tudom, hogy mitol 😢😢😢
2016. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zora242 ***** válasza:
Az androgén kopaszodás külső szerekkel, gyógyszerekkel és megfelelő táplálékkiegészítővel lassítható, akár meg is állítható. Az elhullott haj részben visszanyerhető prp (őssejt) terápiával, ami egyben a még meglévő hajzatot is megerősíti. A régebben elhullott hajra pedig valóban csak a hajbeültetés nyújt megoldást. Mindenképpen keres fel egy magánklinikát ha neked fontos a megőrzés!
2016. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem nagyon. A gyógyszerrel meg hát....
2016. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nálam is ez van. Állítólag bizonyos fehérjék, például a metionin, és bizonyos vitaminok (d3 és b komplex) játszanak szerepet a hajnövekedésben, ha ezeket nem kapja meg a szervezeted, akkor bukta.

Úgy tudom a magyarok jó nagy része fehérjehiányban szenved.


Én most fehérjeport és testépítő vitamint vettem, hogy megállítsam a hajhullást és a testem degenerációját:

[link]

[link]


Napi 100 grammot fogok a fehérjéből fogyasztani.

Akkor kezdett el nagyon hullani a hajam, amikor rengeteget nélkülöztem evésnél. Ha elfogy a pénzem rendszerint, akkor alig eszek, vagy csak azt ami a hűtőben van, most betankoltam fehérjeporból, így biztosan mindig lesz tartalék.


1 havi adagot már bevittem a vitaminból és sokat segített.

Másfelől még talán segíthet a sport is. Próbáld ki ezeket.

2016. dec. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A válaszomat azzal támasztom alá, hogy a revalid népszerű hajvitamin ami sokaknak segített a hajhullásban metionint és b komplexet tartalmaz.

Ráadásul metionint egészen kicsi arányban, hiszen csak egy kis tabletta.

2016. dec. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
78%
Ha a hajad esetleg nem is nő vissza az egészséged biztosan javulni fog. Szóval ártani nem árt semmiképpen.
2016. dec. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2016. dec. 13. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!