Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megúszhatom ezt?

Megúszhatom ezt?

Figyelt kérdés
Szóval tudom a tanáromnak a kódját az elektronikus naplóhoz és be tudok lépni. És ha csinálok ott 1-2 olyan dolgot amiből botrány lesz akkor valahogy rá lehet jönni hogy az én kezem vn a dologban? Olyanok kíméljenek hogy ne csináljam meg tanuljak kérlek.Koszonom

2017. márc. 24. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meglehet nézni, hogy honnan jelentkezett be valaki.
2017. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
menj internetkávézóba
2017. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Beszarok, még a végére odaírja hogy ne kérjük rá hogy ne lépjen be, meg hogy tanuljon.

Lehet hogy gonosz vagyok de remélem lebuksz és rohadt nagy szarba kevered magad.

2017. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

ip-t vissza lehet keresni...

nyilvános helyre menj :D akkor csökken a lebukási esélyed...

2017. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem egy iskolában volt már hasonló eset. Volt ahol rendőrségi ügy lett belőle, szóval nem ajánlom.
2017. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem kellene tanácsot adni hogy hogyan csinálja meg, eléggé úgy tűnik hogy egy alattomos kis görény aki csak ahhoz ért hogy szemétséget csináljon!
2017. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Akkor gyorstalpaló:

- Az oldal menti az IP címet amiről felcsatlakozol, ugyanis annak segítségével kommunikál a gépeddel. Az IP cím alapján ők viszont csak a hozzávetőleges helyet tudják beazonosítani.

- DE! Ha összevetik az IP címet amiről a kamu irosgatások történtek azokkal az IP címekkel amikről mások normálisan léptek be egy pillanat alatt eljutnak hozzád.

- Ha az előzőhöz nincs elég eszük akkor is ez bűncselekmény és a rendőrség bevonásával kikérik a szolgáltatótól abban az időpontban az említett IP cím kinek volt kiadva. Így el is jutnak hozzád.


Itt leírom hogy tudod ezt az egészet kicselezni. Nem biztatlak, hiszen ez továbbra is bűncselekmény. Emellett ha csak magadnak beírsz pár ötöst akkor már lebuktál. Annyi jó puskázási módszer van ha csalni akarsz, ne ezt csináld. De így tudnád kicselezni:

- Van ez a szép találmány a VPN. Ez egy közvetítő szerver amit a személyazonosságod teljes elrejtésére, szerverek kitrükközésére és régiókban tiltott weboldalak elérésére lehet használni. Annyit tesz hogy a gép->szolgáltató->weboldal->szolgáltató->gép interakciót így alakítja át: gép->szolgáltató->VPN->weboldal->VPN->szolgáltató->számítógép. Magyarra fordítva ha megnézik ki garázdálkodott az e-naplóban akkor az adott VPN címét fogják kapni. Onnan pedig bár nem lehetetlen, de nagyon nehéz kideríteni hogy ki is volt az valójában.

Ezt nagyon sok mindenre lehet használni. Én speciel suliban VPN-ről szoktam facebook-ozni, mert a face le van tíltva. De ezek a szerverek vagy fizetősek vagy nagyon lassúak (értsd: 150kb/sec max, ha szerencséd van)

Ettől függetlenül ha idióta vagy akkor simán rájönnek hogy te vagy. Például ha:

- egyértelmű jeleket hagysz bent

- saját és tanárnő accjával is belépsz VPN-ről

- saját és tanárnő accjával is VPN nélkül lépsz be

Hát sok sikert. De én továbbra is ellenzem. Főleg mert még tapasztalatlan vagy és tuti le fogsz bukni.

2017. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem, és remélem nem is fogod.

Ha beírsz magadnak jó jegyeket, az a tanároknak fel fog tűnni.

Tanulj, ahelyett, hogy csalnál, nekem ez már a szánalom legalja.

16/L

2017. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nalunk minden elektronikus dokumentumrol 24 orankent biztonsagi masoalat keszul. De magamnak is szoktam menteni heti 1x, mert nem bizom a technika ordogeben.

Ha nalatok is igy megy, bukta. Osszeveti a tanarod mi valtozott, ha valami gyanus neki es onnantol Te bajban leszel, IP cim ide, vagy oda.

Szoval nem ajanlom.

2017. márc. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem magamnak akarok "jot tenni". Hanem a tanárral kicseszni.
2017. márc. 25. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!