Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így megúszhatom a hízást egy...

Így megúszhatom a hízást egy ilyen csalás után?

Figyelt kérdés

Ma suliban ünneplés volt (felesleges és hosszú lenne leírnom, miért), és minden szünetben megettem 3-4-5 süteményt, főleg aprósütiket, de volt benne popcorn is (egy pohár), két szelet kalács, két pohár csokis gabonapehely tejjel, egy kisebb szelet sajttorta, egy pohár pudingos süti + ugye az aprósütemények (főleg édes, 1-2 sós), meg 1 pohár tea és 1 pohár valamilyen citromos lötty

A lényeg, hogy iszonyú sokat ettem, és délután a kondoteremben csak 500 kalóriát tudtam ebből elégetni

Ezen kívül csak reggelire ettem 2 szelet szénhidrátszegény toastot, egy szelet sajtot és 1-1,5 dl tejet

Utoljára 1 óra körül ettem (sütit), azóta semmit

Még mindig kicsit teli érzem magam, és nincs étvágyam

Ha holnap kevesebbet eszek (1500-1600 körül szoktam; súlytartás) mondjuk 1000-1200 kalóriát max, akkor lehet, hogy a szervezetem elhasználja, amit ma megettem, vagy már "késő?"

Mérleg szerint nem híztam, lehet, hogy majd ezután fogok?

Ha éhes leszek, az azt jelenti, hogy a szervezetem már lebontotta ezt a kaját, és nyugodtan ehetek?

Ha ez számít, nem vagyok valami hízékony, évekig kb szénhidráton éltem és úgy voltam 166 centihez 57-60 kg, bár azóta fogytam 10-et



2016. okt. 5. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ettől nem fogsz hízni,mivel ez egyszeri alkalom így a szervezeted nem fog raktározni. Még az is beleférne ,hogy egy héten egyszer ilyen napod legyen csak hát nem sütikből ennél ennyit hanem pl magvakból vagy aszaltgyümölcsölből. 3 nao után mérd meg a súlyod addigra elméletileg visszaáll
2016. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nap*
2016. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és ha holnap ugyanúgy eszek, mint szoktam, akkor...?
2016. okt. 5. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Holnap egyél úgy, ahogy neked jó. Én ilyenkor jó eséllyel nem vagyok annyira éhes másnap, így jólesik kevesebbet ennem, de ha éhes vagyok, akkor nem szenvedtetem magam.

Az éhség nem fetltétlenül megbízható. Simán lehet falkaparóan éhezni kalóriatöbbletben (legalábbis vagyunk páran, akiknek ez jól megy, legalábbis előnytelen étrenden) s van, aki sosem éhes, ha napokig nem eszik, akkor sem.


Hízás szempontjából mindegy, főleg szénhidráton élsz-e, ha nincs többlet, mitől híznál?

Többet számít, hogy mi történik veled, ha túleszed magad. Van, akinek begyorsul az anyagcseréje s nem hízik. Ha nem vagy ilyen, egyszeri sokszáz kcal elég kevés, ha a továbbiakban deficitesen eszel, max. picit belassul a fogyás, de napok alatt kihevered a többletet. Ha ugyan van ekkora többlet. Én egy fél tepsi zserbóval szoktam többet enni a normál étrendemnél, ha elszállok sütivel, van, aki 5-6000 kcalra is képes... A tied még laza, ha nagyon alkalmi.

2016. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Súlytartáson vagy?

Ha igen, havi 1x ilyen belefér. Holnap egyél, ahogy jólesik.

2016. okt. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenkém, értsétek már meg, hogy egyetlen nap alatt sem hízni, sem fogyni nem lehetséges, mert a szervezeted egyszerűen nem így működik.


Ki fogod kakilni és ennyi.

2016. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de am hova akarsz fogyni, mikor híznod kellene hm?
2016. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oda van írva, hogy a súlyomat próbálom tartani...
2016. okt. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!