Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a baja velem? Miért nem...

Mi a baja velem? Miért nem bír engem?

Figyelt kérdés

Van egy szőke hajú osztálytársam, Mostanában azt vettem észre hogy nem kedvel, de nem tudom miért. Én nem vagyok bunkó vele, sőt inkább kedves.Nem nagyon beszélgetünk egymással. Azt szokta csinálni hogy amikor odamegyek hozzá és a barátnőihez vagy elém áll a szőke csaj, vagy elmennek.

Ma reggel is arra lettem figyelmes, hogy mentem be az Iskolába és a szőke hajú csaj ott állt a bejáratnál köszöntem neki rám nézett elforgatja a szemét és elfordul. Legszívesebben megmondtam volna neki hogy " Mi van nem tudsz köszönni?" csak ott volt a tanár és nem akartam. Miért nem kedvel? Már 8 éve osztálytársak vagyunk és eddig nem csinálta ezt.

Mi baja velem?



2017. márc. 28. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Te fiu vagy? vagy lány?. Amugy a lwgegyszerübb és általánosabv dolog miatt, el van szállva magátol és föléd képzeli magát. Más szoval lenéz mert különösebb indok nélkül, vagy gáznak tart valami baromság miatt. Ilyen emberek vannak, nekem is volt ilyen osztálytársam 12évig voltunk egy osztályban és csak ugy utált, hiába voltam kedves vagy bármi. Pl egyszer öszefutottunk a buszon, leültem mellé meg köszöntem. Erre megszolal h nem akar beszélgetni és hagyjam, bedugta a fülébe a fejhallgatót és nézett ki azt ablakon 40percig. (nem vagyok beszédes, nem is akartam beszélni vele csak ott volt hely). Szoval ne foglalkozz vele, nézd levegőnek, nevess rajta. Azzal foglalkozz aki megéri a belefektetett időt, ne az ilyennel.
2017. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14/L ezt elfelejtettem írni :)
2017. márc. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!