Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jelent valamit, ha nem irta...

Jelent valamit, ha nem irta be a tanár az egyesem?

Figyelt kérdés
Kb. már másfél hete írtam egy angol dogát ami potló volt. Mindenkinek beírta nagy jegyként , de nekem nem, jobb is mivel egyes lett. Eléggé jó vagyok angolból annak ellenére , hogy most kezdtem. a tanárom is jól tudja. Sok plusz feladatot írok emellett mindig kész a házim. Csak 4es 5os jegyeim vannak. Most ez mit jelent ?

2017. márc. 30. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy elfelejtette vagy direkt csinalta mert jot akar neked, ilyenkor nem szabad semmit se csinalni lapitani kell, nekem is volt ilyen regen matekbol lapitottam mint szar a fuben.
2017. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
masnak beirta
2017. márc. 30. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor valszeg direkt csinalta, ne szolj neki semmikepp, csak lapitsal.
2017. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És mi van ha másnak beírta? A tiéd pótló volt, lehet később javította, vagy máshova rakta azért nem írta még be. Nem biztos hogy kivételezne így egy tanár, vagyis nem kéne neki.

Most annyit tehetsz hogy vársz, ha csak nem akarsz szólni neki.

Vagy nagyon nagy mákod lesz és nem veszi észre, vagy mivel van tanári rutinja ha írja be a kövi jegyeket észreveszi, hogy hopp-hopp, xy-nak nincs beírva a tz-je.

Az utolsó lehetőség meg, hogy direkt feledkezett el róla, de ezt nem tudhatod biztosra, ne magyarázd bele.

2017. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
BOCSIIKA, egy kiscsaj aki velem irta a potlot neki is egyes lett es beirta neki
2017. márc. 30. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet csak elfelejtette. Azért, mert csak 4-es, 5-seid vannak, attól nem fog jópofiskodni, hogy nem rontja el az összképet. Sőt, pont akkor neked aztán tök mindegy, hogy van-e egyesed vagy nincsen.

Ha legközelebb jegyeket ír be, akkor majd észreveszi, hogy neked nincsen arra a helyre írva, ahol a többieknek van.

Mindenesetre ne szólj neki, főleg, hogy 1-es lett. Még ha 5-öst kaptál volna, megérteném, hogy hiányérzeted van. De neked nem dolgod, hogy számontartsd a tanár jegybeírásait, illetve téged sem kérhetnek számon, hogy mért nem szóltál, hiszen mindenki tud arról, hogy 1-st kaptál, szóval a tanárban is tudatosulnia kellett.

Az nem lehet, hogy 4-st vagy 5-st írt be helyette?

2017. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!