Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vár ilyen sokat a tanárom?

Miért vár ilyen sokat a tanárom?

Figyelt kérdés

Multkor kijelentette, hogy nekem a négyes nem jöhet szóba csak az ötös. Egyik óráján a 100ból nem figyeltem , nem tudtam a választ, lelettem utána b**szva hogy miért nem.

Azt várja , hogy egész órán mikor kérdezz tudjam a választ. Pedig nem olyan régen kezdtem az angolt és én kezdőnek szamitok a csoportba, bár az ő szemebe nem.. Ennek most örüljek , hogy igy kezel ?



2017. márc. 29. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint tanár, két lehetőséget látok: vagy azért vár el sokat, mert tudja, hogy kezdő vagy és be kell hoznod a lemaradást, vagy azért vár el sokat, mert látja rajtad, hogy tehetséges vagy.
2017. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok kezdő van a csoportban de tőlük nem követel olyan sokat.
2017. márc. 29. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár a leírásod alapján nekem túl nyomulósnak, unszimpatikusnak tűnik, azt azért pozitív üzenetként veheted, hogy intelligensnek, megbízhatónak tart, ezért elvárja tőled az ötöst. ("Okos a gyerek, úgyhogy csak akkor van rossz jegye, ha nem figyel")

Annak, hogy rádszólt, mert nem figyeltél, nincs sok köze ehhez. Nem figyeltél az órán, amit jogosan vehet a szívére, hiszen nektek magyaráz 45 percen keresztül. Az, hogy leszidott emiatt tanárfüggő: van, akit nem érdekel; van, akit igen; és van, akit nagyon.

2017. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!