Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy képzésen vettem részt pár hónapja egy osztálytársammal, ami a drogokról szólt. Most egy prezentációt kell készíteni, és be kell mutatni több osztálynak is, én arra azonban nem számítottam, hogy nem dolgozhatok egyedül.


Félreértés ne essék, nem bánom, hogy ketten kell dolgozni, csak azt, hogy pont ezzel a lánnyal. Nagyon halk, szólt már neki az egyik tanár is, meg én is, mert ez így egyszerűen nem lesz jó. A hozzáállása is nagyon zavar. Mondtam neki, hogy elkezdtem a prezentációt, elmagyaráztam neki, hogy szerintem mi kellene még bele, legyen szíves beletenni. Ő kitalálta, hogy neki ez nem megy, találkozzunk a könyvtárban, beszéljük át. Csak hétköznap jöhetett volna szóba neki, ami nekem meg edzés miatt nem volt jó. Felajánlotta, hogy beszéljük át Skype-on most hétvégén, segítsek neki, már ekkor említettem neki, hogy úgyse fogunk semmit sem haladni, mert akárhányszor beszéltem volna vele a suliban a prezentációról, ő csak állt ott és bólogatott, egyáltalán nem volt partnerem a beszélgetésben.


Megkérdeztem, mikor jó neki hétvégén, két napja nem válaszol. Mérges vagyok és feszült, hogy ő ennyire passzívan és félvállal áll a dologhoz. Mit tanácsoltok, mit csináljak?



2017. ápr. 2. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő még annyira sem szeretné együtt csinálni mint te. Én is nagyjából így lennék mint a te társad, egyszerűen képtelen vagyok mással együtt dolgozni, főleg ilyen viszonylag "kreatív" dolgokon.


Szerintem nem nagyon lesz ebből semmi értelmes így, legfeljebb ha vagy te magad megcsinálod az egészet, vagy ő csinálja meg az egészet.

2017. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, megmondhatná, ha nem akarna dolgozni egyáltalán, ebben a helyzetben őszintén már nem venném a szívemre, hogy egyedül kell csinálnom. De ez a vállvonogatás nekem nagyon nem szimpatikus.
2017. ápr. 2. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!