Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Túlzásba estem ezzel? Befejezz...

Túlzásba estem ezzel? Befejezzem a "lázadást"?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok és megelégeltem, hogy a fiúk mindig mindenben leszólnak minket lányokat. És sosem szóltunk vissza mert a tanárok is nekik adtak igazat. Eldöntöttem hogy mindenben sokkal jobban fogok teljesíteni és én is minden alkalommal beszólok a fiúknak bármit mondanak ők vagy a tanárok. Azóta az egyik fiúka anyukája (aki tanár) megutált mégjobban. Mindig engem feleltet, ordibál velem hogy miért sértem meg a kisfiát. És neki is megmondtam, hogy ha ő megteheti hogy mást sérteget akkor én is. És BUMM szaktanári figyelmeztetés. És még dok sok ilyen történik de hosszú lenne.
2017. ápr. 5. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan állj ki magadért, azt meg így most jegyezd meg egy életre, a szaktanári figyelmeztetés egy nagy lófac. Rossz lesz a magatartás jegyed, és aztán? SOHA sehová nem fog számítani az életben. Viszont az, hogy kiállsz magadért, annál inkább.
2017. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a világon vannak olyan rendszerek, amik túlnőnek rajtad és sokkal nagyobb hatalmuk van feletted, mint amit te elérhetsz. Mint például az iskolád. Ha egy ilyen rendszerrel szembeszállsz, abból 99% esély van rá, hogy a vesztes oldalon kerülsz ki. Az osztálytársaiddal szembemehetsz, de a tanáraiddal szemben sajnos esélytelen vagy.
2017. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jól tetted, hogy kiálltál magadért! Természetesen az ilyet magasról le kell tojni, hogy szaktanárit adott, mivel az csak az bizonyítja, hogy a tanár kivételez, amit nem tehetne meg elviekben. Ha úgy érzed, jelezhetnéd ezt az igazgatónak simán, hogy a tanár kivételezik, és jogtalan volt a szaktanári, emiatt legyen egy nevezzük amolyan ,,belső vizsgálatnak,,. Ha továbbra is ezt teszi, szerintem nyugodtan tegyél panaszt az igazgatónál, vagy osztályfőnöknél, mert egy tanár esetében ilyenfajta kivételezés kifejezetten ellentmond az etikettnek. A többiekkel meg ne foglalkozz, te messze felülmúlod őket ha így gondolkozol. Persze ne hagydd magad, de mindig legyél eszesebb, okosabb náluk, és akkor tisztelni fognak téged. Barátok nem lehetnek ellenségek nélkül, ezt sose feledd, ezért is mindig 1 lépéssel járj előrébb.
2017. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szaktanári xDDD Hagyjad már, én anno általánosba minden évben 2-3 kaptam, még anya is nevetett hogy mekkora hülyeség. Akkor van gond ha már a sokadik osztályfőnökit kapod, de itt erről szó sincs szóval szerintem menny be az igazgatóhoz mikor éppen senki sem lát és meséld el neki hogy mekkora egy buzeráns az a tanár és mennyire nem tud különbséget tenni a fia és a rendes diák között :)
2017. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!