Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem felháborító az, hogy egy...

Nem felháborító az, hogy egy ilyen ember tanár?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy a gimnáziumban ahová járok a fizika tanárunk egy olyan ember akinek számtalan rossz tulajdonsága van.


És az igazat megvallva én csak fogom a fejemet, hogy ő hogyan lehet egyáltalán tanár?


Szóval az egyik idegesítő tulajdonsága az, hogy órán gyakran beszél politikai dolgokról és hát eléggé szélsőjobboldali nézeteket vall.

Állandóan arról beszél, hogy a nyugati világ milyen romlott meg, hogy háttérhatalmak irányítják a világot és zsidózik is emellett elég rendesen.

Meg uszít az EU ellen.

A menekülteket is állandóan szidja az órán.

Sokszor úgy, hogy a diákok is vele együtt teszik ezt.



A másik tulajdonsága az, hogy nem is tudom hogy mondjam de van neki egy ilyen pszichopata hajlama, hogy a gyengébbeket meg kell alázni és ezt ő tökéletesen érvényesíti is.


Meg mindig kollektíven büntet, mindig irat pl az egész osztállyal dolgozatot stb.


Ilyen tipikus begyepesedett kőkonzervatív életformát akar ráerőszakolni a diákokra mintha a sorkatonaságon lennék.



Ráadásul van az osztályban sok rendetlen menő diák akik órán is ilyenek és velük mindig jól elbeszélget és kedveli őket, míg a jó diákokkal jobb esetben nem foglalkozik, rosszabb esetben durván megalázza őket. Olyan is volt, hogy lúzernek nevezett valakit.


Meg egyik óráján azt ecsetelte, hogy a szegény emberek megérdemlik a sorsukat mert Magyarországon meg lehet élni és csak a lúzerek mennek külföldre dolgozni meg, hogy szerinte nem probléma az ügyeskedés és a megoldjuk okosba mentalitás mert, hogy így is lehet boldogulni.

Tehát magyarán csak az érvényesülhet szerinte aki gazdag, sikeres, ügyeskedő aki pedig szegény, munkás, hajléktalan stb az életképtelen.


Na körülbelül ennyi.

A probléma pedig az, hogy a többi tanár is hasonló gondolkodású(noha nem ennyire durván) és a tanárról is tudják és jóba vannak vele.


Én a magam részéről felháborítónak tartom azt, hogy egy ilyen ember tanár.

Minden igaz amit leírtam róla.


Szóval ti mit gondoltok erről?



2017. ápr. 7. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

De, az.


Sajnos elég sok tanár van, aki nem alkalmas a munkájára. Persze, diákok között is vannak olyanok, akik elszomorítóan viselkednek.

2017. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
A maradék idöben hogyan tanitja meg veletek a fizikát?
2017. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos sok ilyen van, nekem a magyar tanáron volt ilyen. Az egész gimi kész szenvedés volt, pedig tényleg érdekelt a tantárgy. Mi semmit nem tudtunk csinálni, kb. kiröhögött az osztályfőnök amikor szóltunk.
2017. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
de , felhaborito. sajnos te kb csak annyit tehetsz, hogy becsukod a fuled, megtanulod a fizikat, aztan ha mar nem tanit, akkor le is van rola a gond. probald figyelmen kivul hagyni, sajnos mindenhol vannak ilyen rendkivul ostoba emberek.
2017. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Én nekem ehhez lenne hozzáfűznivalóm.


Komolyan mondom meglepődtem hogy fizika tanárról van szó.


Én jártam gimnáziumba és szakközépbe is, és egyetemre is, és a fizika tanár volt az aki mindig külön egyéniség volt.


Komolyan mondom az ilyen fazonoktól minden kitelik, pl. egy történelem tanár vagy biológia tanár mind "normális", de ez a kettő: a matematika és a fizika tanárok nekem mindig olyan furák jutottak.


Elnézést ha valakit ezzel megbántottam, de ez tényleg így volt.

2017. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Felháborító, de ez van. A tanároknál nincs meg az, mint az iparban, hogy ha valaki rosszul végzi a munkáját, akkor ki van rúgva. Ha egy tanár rosszul végzi a munkáját, akkor nem történik semmi, ezért a véletlenen múlik, hogy épp kit fog ki az ember.
2017. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

Pszichopata hajlam? El vagy tévedve a fogalmakkal, már haragudj..Ez amit leírtál közel sem az.Millió ember alázza a gyengébbeket.

L

2017. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval érintve vagy valamelyik témában? :D Ez van, én hiszek neked.

Nekem szerencsém volt, mert 17 éves tanulmányi pályafutásom alatt egyetlen egyszer találkoztam olyan tanárral, aki ilyesmi, de ennek pont az ellenkezője volt, azaz a "balos", liberális mantrákat nyomatta. Az első óra után már nagyon untam. :D

2017. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Semmi helye a politikának a fizikaórán, se általános, se középiskolában. Felsőoktatásban az egyetem épületén belül a kollégák még egymás között sem politizálnak, nemhogy a hallgatókat próbálnák befolyásolni, vagy vélhető politikai hovatartozásuk alapján a szaktantárgyi eredményeiket megítélni.
2017. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es, akkor én egy egészen különleges egyetemen tanulhattam, ugyanis ott történt a dolog. :D És nem egyszer hallottam tanárokat egymással politikai témákban beszélgetni.

Összességében nem volt jellemző az ilyesmi, ugyanis azon a szakon, ahova jártam, nem nagyon lehetett belekeverni a politikát a tanmenetbe. (Bár ha a fizikába lehet, akkor bárhova lehet. :) ) Csak egy ember nyomatta a szöveget, minden egyes órán, de ő szabvál tárgyakat oktatott.

2017. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!