Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkálnak már megint...

Miért piszkálnak már megint az iskolában és bunkóskodnak?

Figyelt kérdés
Általánosban végig utáltak és piszkáltak a semmiért csak mert csendes voltam és nem okos. De tényleg a légynek se ártottam soha. Most itt vagyok 18 éves és egy immurendszeri betegség miatt folyton hiányzok az iskolából de nem lógok. Mégis folyton beszólogatnak h nah mivan meghaltál már végre? Minek jársz te még az osztályba menj a suliból. De csak egy két ember és még a tanárok elött is megaláznak. Pedig eddig 3 évig nem volt ez. Mindenkivel jóba voltam. Érettségi előtt 2 hónappal iszonyat ez. Napi szinten sirok. És ha visszaszólok még meg is aláznak.

2017. márc. 2. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleg buta emberek lehetnek. Viszont abban hibas vagy te is hogy ezt ennyire a szivedre veszed. Persze rosszul esik de arra gondolj mindig hogy ezaz o ostobasaguk es gyengseguk hogy bantanak ilyen miatt
2017. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudnak a szüleid bemenni??beszéljenek az osztalyfönökkel, h cseszegetnek!
2017. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van hátra 2 hónapod azt féllábon is kibírod. Aztán az új helyen,ebből tanulva, majd jobban lereagálod a kezdeti beszólogatásokat és keményen visszavágsz, ha kell levered őket.
2017. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!