Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érezhetek vonzalmat egy...

Miért érezhetek vonzalmat egy idősebb tanárom iránt?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok és van egy oktatóm, akit nagyon kedvelek, de a legjobb barátnőm pár napja célozgatott rá, hogy szerinte túl sokat beszélek róla és már gyanús a dolog neki. Azóta ezen kattogok. Eddig nem gondolkoztam ilyenen, mert magamat heterónak gondolom, volt pár barátom is. Az oktatóm meg nő és olyan 41-42 éves (fiatalabbnak néz ki) és nemrég ment férjhez. Az igaz, hogy nagyon kedvelem meg kicsit próbálok csinos lenni amikor vele van óránk és szeretek az óráján lenni és mindig boldogabban jövök ki.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Tudnátok segíteni? Nem tudom hogy vonzódom-e hozzá, azt csak a kérdésbe tettem ki, és nem tudom, hogyan jöhetnék rá. Meg ez kicsit kellemetlen nekem.


2017. ápr. 10. 19:20
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem lehet,hogy csak nagyon vonz a kisugárzása??A tanároknak végülis, mint embereknek fontos,hogy karizmatikusak legyenek, nem?Legyen kisugárzásuk amivel megfogják a diákokat?!Nem lehet,hogy csak egyszerüen lelkesít,inspirál, motivál a szeméylisége és tiszteled mint embert?Lehet egyszerüen csak jó hatással van a működésedre...így valhogy érthető is,hogy "jó fényben" akarod tűntetni magad előtte....
2017. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó kérdés, de elképzelhető. Nem egy népszerű tanár egyébként, sőt. De lehetséges, sok dologban hasonlónak látom magamhoz, tehát elképzelhető. :)
2017. ápr. 10. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!