Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit lehet tenni, ha egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy fiú láthatóan vonzalmat érez egy idősebb férfi iránt, zavarba jön és elmosolyodik, ha tekintetük találkozik, de lépni egyikük sem mer?

Figyelt kérdés

Ráadásul a fiúnak barátnője is van.

A választ tudom: semmit. De érdekelne, volt-e már valaki ilyen helyzetben.



2016. aug. 16. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már így idősebb pasival, nem mertem lépni 19/f
2016. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lépjetek nyugodtan,õ is zavarban van......
2016. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hogyan?
2016. okt. 16. 21:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Aki úgy érzi, lépjen felém, és írjon!
2018. márc. 13. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben , csak én marha nem használtam ki.És nem rossz értelmű kihasználásra kell itt gondolni.

Munkahelyen volt egy huszonéves srác,akivel munkatársi szinten jöttünk ki először nagyon jól.De éreztük,hogy a levegőben több is van.Olyan magas fokú szimpátia volt,hogy ez ritka.Néha legszívesebben megöleltem volna,ő pedig néha megsimogatta a karomat,ha segítettem neki valamiben.

De nem voltam biztos,mit szólna ha lépnék és ezért nem lett semmi.Ő közben kilépett, szomorú volt,amikor elköszönt.Én is.


Nagyon szép emlékem,és ma is mérges vagyok magamra a pipogyaságomért.Azóta persze semmilyen alkalom nem adódott az életben.

De ha jönne, biztosan nem hagynám ki, ha kölcsönös a szimpátia.


54/f

2022. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!