Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a főleg 14-17 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a főleg 14-17 év körüli tini lányok, akik 20-30-40 vagy még idősebb férfiakhoz vonzódnak, azoknál mi az oka, milyennek kell kinéznie egy ilyen férfinek, hogy vonzalmat érjen el a tini lányoknál vagy inkább a jellem számít, esetleg az anyagiak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 02:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Csak a pénz.
2012. júl. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
28%
27 éves afrikai elefánt vagyok, tele indulattal. Az összes hímet legszívesebben megölném. Éjjelente csupa erotikusat álmodom. De a legszörnyűbb: a péniszem zölddé vált. Menthető vagyok?”
2012. júl. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
16vok,én a 20on évesekhez vonzódom,mert a korombeli fiúk éretlenek és idióta fszopóak,na meg én imádom a borostát:)
2012. júl. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Többnyire apakomplexusuk van.
2012. júl. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
kedvelik az éretebb tapasztaltabb kitartobb farkat,ami nem sül el 2perc alatt..
2012. júl. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

ma 03:15


Erre csak azt tudom mondani, nekem elsőre sem sült el hamar, sőt...

2012. júl. 11. 03:40
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

16vok,én a 20on évesekhez vonzódom,mert a korombeli fiúk éretlenek és idióta fszopóak,na meg én imádom a borostát:)


kis naiv :D

2012. júl. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én a sokkal idősebb pasikat szeretem, úgy értem, hogy nálam akár 20 évvel idősebbeket.

Amit elvárok:

Nagyon jóképű, magas, sportos, ápolt jó szöveg, intelligencia, domináns személyiség, határozottság, sikeresség az életben, erőt sugározzon és fel tudjak nézni rá, nőként kezeljen. Az anyagiak meg legyenek rendben, az én családom elég jól áll anyagilag, nem kezdenék csóróval, de nem is kell milliárdosnak lennie a pasinak.


18/L

2012. júl. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Megfordítom: a férfiak szedik fel a náluk jóval fiatalabb lányokat. Még csak pénz sem kell hozzá! Hiszen élettapasztalatuk sokkal-sokkal több van, mint az említett korosztálynak! Én is 25 évesen akármelyik tininek tudnék olyat mondani, amivel elvarázsolom - míg ugyanazzal a dumával egy korombeli kiröhögne. A tinik naivak, de legalábbis sokkal naivabbak, mint egy fiatal felnőtt férfi. Később már azért röhögik ki az ugyanolyan dumával érkező embereket, mert tiniként tapasztalták, hogy nem minden arany, ami fénylik:D
2012. júl. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kipróbálom! Gyertek lányok 30/F
2012. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!