Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok ehhez mit szólnának?...

A tanárok ehhez mit szólnának? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Szóval a következő a helyzet:

Én most 10.-es gimnazista vagyok és nagyjából sikerült beilleszkednem az osztályomba, eleinte még félénkebb voltam de most már ez is megváltozott és jóba vagyok az osztály menő diákjaival is.


Na most nekem vannak skinhead haverjaim.

A legjobb barátom egy általános iskolai osztálytársam, vele kezdődött az egész kb két éve. Illetve volt egy másik gyerek aki szintén jó barátom, ő 1 évvel felettünk járt.


Ők ketten elkezdtek szimpatizálni a nácizmussal, Nagy-Magyarországban hittek, Kárpátia koncertekre jártak stb és így a környékről sok hozzájuk hasonló keménykötésű skinheadet ismertek meg és általuk én is megismertem őket.


Sokat meséltek nekem az eszméjükről és én is szimpatikusnak találtam a nácizmust.

Úgy döntöttem, hogy én is skinhead leszek most majd a nyáron.

Már régóta tervezem ezt, minden nap szoktam edzeni, tanulok verekedni stb.

Ahhoz, hogy skinhead legyek, nem elég tisztában lennem az eszmével hanem emellett keménynek is kell lennem ha balhéra kerülne a sor.


Jövő tanévben én már skinhead leszek, olyan öltözetben fogok mászkálni utcán, iskolában stb. tehát elég szembetűnő lesz, hogy mit is vallok.


A mostani osztálytársaimat megkérdeztem, hogy mi a véleményük és ők azt mondták, hogy egyenesen támogatnak ebben meg, hogy kemény leszek így.


Azonban a tanárok valószínűleg mit fognak reagálni erre?

Csinálnának belőle valami nagy ügyet?



2017. ápr. 14. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Majdnem jo troll, de a mai "menö" fiatalok már azt használják, hogy "menci".

Source: van egy sokkal fiatalabb testvérem

2017. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan kemény akarsz lenni/vagy tökre leszarnád, hogy mit szólnának/gondolnának a tanárok.
2017. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Én tanár vagyok, engem egyáltalán nem érdekel, hogy ki milyen eszméket vall, milyen vallást gyakorol, milyen politikai nézetei vannak, mi a nemi identitása, milyen származású, stb., addig, míg a nézeteit nem akarja másokra erőszakolni az iskolában, tiszteletben tartja, hogy másnak más eszméi vannak, más az érdeklődési köre és magatartásával nem zavarja az órát,nem félelmít meg másokat.

Ha ezt nem tartja tiszteletben és többszöri figyelmezetetés ellenére is folytatja az utóbb felsorolt magatartást, akkor maximálisan elítélem és nem állok ki mellé semilyen ügyben.

De minden ember más, más tanárok lehet érzékenyebbek a témára, míg másokat ennyire se izgat ez az egész dolog.

2017. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Mielott barmibe belekezdenel nezz utana kicsit a dolgoknak:

A nacizmusnak Nagy-Magyarorszaghoz sok koze nincsen. Illetve Nagy-Magyarorszag nem egy vallas, hogy hinni kelljen benne...

2017. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Mit szólnának, semmit, ellenben lesz dolgod olyanokkal akiknek nem fog tetszeni, és kérdezés nélkül lecsapnak érte.


Ha tisztában lennél a dolgokkal, pont annyira nem kérdeznél semmiről, mint ahogy egy fekete tini fegyverrel járkál az utcán, és ha rivális banda taggal összebalhézik agyonlövi.

Te most komolyan a tanárok szavára adsz, amikor kilépve az utcára úgy össze is verhetnek hogy örök életedre szüleid etetnének? Hiányzik ez neked?

Tedd fel magadban a kérdést, hogyan védenéd meg magad 3 embertől, akik közül egy késsel megy neked?


Ilyenekre készülj, ne a tanár véleményére.

2017. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Keménykedni akarsz, de összecsinálod a pelusodat attól, hogy majd a tanítónéni mond egy ejnye bejnyét? :D



Amúgy még gyerek vagy. Majd kinövöd ezt a "benne kell lennem egy csoportban, mert anélkül érvénytelen bármit is teszek vagy mondok" dolgot.

2017. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem megvan, hogy miben lehet járni az iskolába és miben nem. Ha azt a határt nem léped át, akkor rendben van.

Az biztos, hogy a nyugalom megzavarására alkalmas ijesztő külsővel nem szabad sehova menni, főleg nem iskolába, gyerekek közé.

Szóval egy nagymagyarországos pólóval még semmi baj nem lesz, de a vasalt csizmával (vagy nemtom, milyen cuccokra kell még gondolni) már nem illik suliba menni. Majd a koncertre igen.:)

Egyébként önkényuralmi jelképek használata is tilos (mindenhol), tehát azt sem szabad.

2017. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Az a gáz, hogy a nácikkal szimpatizálsz.
2017. ápr. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Ha a tanároktól félsz akkor egy ellenszenves etnikummal szemben mit csinálsz majd? :) Egyébként büntit nem kaphatsz, de megszólhatnak érte.


Vélemény:

Nincs semmi bajom az eszméddel, de így bekategorizálod magad, és csak egy átlagos tömegskinhead leszel zéró egyéniséggel. :)

Az árja gondolkodásmód ezt elítéli, egy valóban felsőbbrendű ember nem a fizikai, hanem a mentális képességeit használva harcol az elvei mellett.


Pár könnyen megvalósulható fikció:

Kimész az útra, hogy találkozz a haverokkal, értelmiségi skinhead módjára cig@nyozni kezdtek. Egy olyan alaknak szóltok be, akinek nem kellene, nem szól semmit csak tovább áll. Este egy ablaktörésre kelsz fel és látod, hogy kövekkel dobálták meg az összes utcára néző ablakot, kimész de már sehol sincsenek. Ez már önmagában elég nagy anyagi kár, de ezek után nyugodt szívvel elengednéd anyukád munkába menni? :) Kistesód/kisebb rokonaid az udvaron egyedül játszani? :)

Ha ez durvának hangzik, akkor semmit sem tapasztaltál még a világból. Szomszédaink romák, ténylegesen törvénytisztelő, kemény munkával pénzt kereső emberek, akik senkinek sem ártottak. Egyszer a nagy és bátor skinheadek lejöttek és megverték a 7 éves úton labdázó kisfiút. Micsoda hősi tett valóban...ez vissza hozza a nagy magyar nevet. A problémájuk ott kezdődik, hogy a környékbeli romák ezt meghallva megtorlásba kezdtek, és most mind a 3 elkövető és azoknak családja havi x összeget köteles azoknak fizetni egy családi programként elkeresztelt térdkalácstörés/körömleszedés elkerülésének érdekében. :)

Ezeknél sokkal elvetemültebb események is történtek már, dehát hajrá, tedd ki veszélynek édesanyád és a környék lakóit a feszültséggenerálással nagy kemény gyerek. Sok sikert. :)

2017. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
76%
szánalmas ahova fajul az emberiség! tudod te hogy a nácik mennyi zsidót és romát mészároltak le?? és te még ezt a mocskos eszmét szeretnéd hirdetni, vallani? ugyanolyak emberek mind a zsidók, mind a romák, mint mások. és ezt olyan roma írja , aki már második éve, hogy a padot koptatja egyetemen. A másik meg, ahogy már pár ember említette, bandába lehet nagy kemény legény lennél, de mikor egyedül lennél, akkor kicsinálnának téged. Ezzel a romákat sem akarom isteníteni, szégyellem azt az ő helyükbe, ahogy az életet felfogják és ahogyan viselkednek ( persze mint mindenhol, ez esetben is van kivétel és ez az ami még tartja bennem e a lelket, hogy nem vagyok egyedül). de az is szégyenletes, amit a magyarok képesek csinálni. Nem beszélve arról, mikor a roma csoporttársamat hallom , hogy elmondják mindenféle büdös romának mert épp szorgalmas és akár tetszik akár nem, de veri az intelligencia szintjüket. Az emberiség pusztulása mindez!! Egyébként tanári pályára készülök, tehát az lenne érdekes hogy ezzel a náci vallással a roma tanár szemében milyen fényt vetnél. Soha nem akarom ezt átélni, de itthon akkora a rasszizmus, hogy ahhoz még skinhead öltözet se kell, hogy kimutassa némely magát felsőbbrendűnek gondoló ember hogy az.
2017. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!